War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ikon

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti

v1.3.1b

Generaller dünya hakimiyeti için War Planet Online: Dünya Hakimiyeti oyununda gerçek zamanlı savaşlara çıkıyor. 

 

Gameloft tarafından geliştirilen oyun dünya hakimiyetini ele geçirmek için savaşan generallerin hikayesini konu alıyor. Oyuna başlamak için bir ulus seçmeniz ve askeri üssünüzü oluşturmanız gerekiyor. Ardından askeri birliklerinizi toplamaya başlayarak savaştaki yerinizi alıyorsunuz. Oyunda yer alan askeri üs ve birlikler geçmişten çok modern yapılar şeklinde tasarlanmış. Kullanacağınız silah teknolojilerinin de günümüzdekiyle eş değer olması da oyunun gerçekçi yanlarından birisi.

 

MMO tabanlı geliştirilen savaş ve strateji oyununda diğer oyuncularla ittifak kurabiliyor ve sohbet üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Ortaklarınızla beraber komutanlarınıza emir vererek düşmanlarınıza ani baskın verebilirsiniz. Oyundaki savaşlar genelde farklı coğrafi şartlar taşıyan MMO arenalarında geçiyor, ancak isterseniz PvP modunda düşmanınızla birebir savaşarak güç gösterisi yapabilirsiniz.

 

Muhteşem savaş animasyonlarıyla desteklenen sürükleyici savaş sahneleri ve sıkılmadan ilerleyen hikaye kurgusu Gameloft'un tecrübesini tamamen yansıtıyor. 

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1b

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi21.01.2018 - 12:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme444

Dosya boyutu 53.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7848

Güvenlik seçicileri
War Planet Online: Dünya Hakimiyeti eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm War Planet Online: Dünya Hakimiyeti versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder