War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ikon

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti APK

v2.2.1a

Generaller dünya hakimiyeti için War Planet Online: Dünya Hakimiyeti oyununda gerçek zamanlı savaşlara çıkıyor. 


Gameloft tarafından geliştirilen oyun dünya hakimiyetini ele geçirmek için savaşan generallerin hikayesini konu alıyor. Oyuna başlamak için bir ulus seçmeniz ve askeri üssünüzü oluşturmanız gerekiyor. Ardından askeri birliklerinizi toplamaya başlayarak savaştaki yerinizi alıyorsunuz. Oyunda yer alan askeri üs ve birlikler geçmişten çok modern yapılar şeklinde tasarlanmış. Kullanacağınız silah teknolojilerinin de günümüzdekiyle eş değer olması da oyunun gerçekçi yanlarından birisi.


MMO tabanlı geliştirilen savaş ve strateji oyununda diğer oyuncularla ittifak kurabiliyor ve sohbet üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Ortaklarınızla beraber komutanlarınıza emir vererek düşmanlarınıza ani baskın verebilirsiniz. Oyundaki savaşlar genelde farklı coğrafi şartlar taşıyan MMO arenalarında geçiyor, ancak isterseniz PvP modunda düşmanınızla birebir savaşarak güç gösterisi yapabilirsiniz.


Muhteşem savaş animasyonlarıyla desteklenen sürükleyici savaş sahneleri ve sıkılmadan ilerleyen hikaye kurgusu Gameloft'un tecrübesini tamamen yansıtıyor. 

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ksenon-X isimli yeni bir kaynak modeli,

Uluslararası yeni etkinlikler,

Yeni işe alım etkinliği,

Hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

Yorumlar

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce War Planet Online: Dünya Hakimiyeti v1.8.0i için
Hileli degil bu