Olympus Rising

Olympus Rising

v3.8.0

Strateji savaşlarını mitolojik hikayeyle buluşturan Olympus Rising, destansı MMO savaşlarını konu alıyor.

 

Olympus Rising'in mitolojik hikayesi, Yunan Tanrıları'nın yaşadığı Olympus Dağı'nın saldırıya uğramasıyla başlıyor. Kötülüğü yaymayı amaçlayan bu saldırılara karşı dağı ve köylerinizi korumak için büyük bir ordu kuruyor ve MMO savaşlarında boy gösteriyorsunuz. Ordunuzda küçük canavarlardan efsanevi karakterlere kadar geniş bir asker yelpazesi var. Hepsinin komutanı olarak tüm stratejiyi siz gerçekleştiriyorsunuz. Olympus Dağı'ndaki fantastik şehrinizi korumak içinse savunma kuleleri ve sur inşa etmeniz gerekiyor. Böylece düşman surları geçmeye çalışırken hem ordunuzla hem de savunma kulelerinizle düşmana karşı harekete geçebiliyorsunuz.

 

3 boyutlu ve yüksek kaliteli grafiklerle desteklenen Olympus Rising'in savaş sahneleri oldukça sürükleyici. Gerçek zamanlı strateji ve MMO savaşlarını mitolojik bir hikayede gerçekleştirmek için oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Geliştiriciflaregames

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 94.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7975

Olympus Rising Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder