Olympus Rising ikon

Olympus Rising APK

v6.0.8

Strateji savaşlarını mitolojik hikayeyle buluşturan Olympus Rising, destansı MMO savaşlarını konu alıyor.


Olympus Rising'in mitolojik hikayesi, Yunan Tanrıları'nın yaşadığı Olympus Dağı'nın saldırıya uğramasıyla başlıyor. Kötülüğü yaymayı amaçlayan bu saldırılara karşı dağı ve köylerinizi korumak için büyük bir ordu kuruyor ve MMO savaşlarında boy gösteriyorsunuz. Ordunuzda küçük canavarlardan efsanevi karakterlere kadar geniş bir asker yelpazesi var. Hepsinin komutanı olarak tüm stratejiyi siz gerçekleştiriyorsunuz. Olympus Dağı'ndaki fantastik şehrinizi korumak içinse savunma kuleleri ve sur inşa etmeniz gerekiyor. Böylece düşman surları geçmeye çalışırken hem ordunuzla hem de savunma kulelerinizle düşmana karşı harekete geçebiliyorsunuz.


3 boyutlu ve yüksek kaliteli grafiklerle desteklenen Olympus Rising'in savaş sahneleri oldukça sürükleyici. Gerçek zamanlı strateji ve MMO savaşlarını mitolojik bir hikayede gerçekleştirmek için oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Olympus Rising nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Olympus Rising APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri Olympus Rising ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Olympus Rising APK yeni güncellemesinde;

Yeni bir ada haritası eklenmiş,

Özel ödüllere sahip yeni elit düşmanlar,

Oyun etkinliklerine yeni ganimetler eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder