Smashing Four ikon

Smashing Four APK

v2.0.6

Android Smashing Four oyunu ile gerçek zamanlı 1'e 1 savaşlara katılın.


Strateji ve kart tabanlı geliştirilen oyunda gerçek oyunculara karşı savaşmanın keyfini çıkarın. PvP ve RTS modlarına sahip olan Smashing Four'de savaşları kazanın, kupaları toplayın ve birbirinden farklı güce sahip strateji kartlarını biriktirin. Oyundaki temel savaş modu 1'e 1 gerçekleşiyor ve arenada kimin kazanacağı oyuncuların strateji kurgulama becerisine göre belli oluyor. Bunun yanında klan ve multiplayer modlarında ise ekip halinde savaşabiliyorsunuz.


Smashing Four'un grafikleri ve kart tabanlı strateji kurgusu oldukça başarılı. Gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunlarını seven milyonlarca oyuncu Smashing Four'da kazanmak için çarpışıyor. Smashing Four APK dosyasını hemen indirerek kendinizi arenada göstermeye hemen başlayın. İyi oyunlar.

Smashing Four nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Smashing Four APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Smashing Four ekran görüntüleri Smashing Four ekran görüntüleri Smashing Four ekran görüntüleri Smashing Four ekran görüntüleri Smashing Four ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Smashing Four APK güncel sürümü ile oyun performansı optimize edilmiş, oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder