Art of War: Legions ikon

Art of War: Legions APK

v5.4.8

Art of War: Legions APK, lejyon orduları ile gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Büyük komutan olmaya hazır mısınız? Ordunuz savaşmaya hazır. Art of War oyununda gerçek zamanlı savaşlara katılacak, rakiplerinizi bozguna uğratmak için strateji geliştireceksiniz. Oyundaki her savaş farklı zorluk seviyesine sahip, ayrıca yapmanız gereken birçok görev sizi bekliyor. Büyük bir komutan olmak için hepsinin altından başarıyla kalkmanız şart. Aksi halde ordunuz dağılabilir ve savaşları kaybedebilirsiniz.


Art of War ücretsiz bir oyun. Ancak oynamak için internet bağlantısı gerekli. Gerçek zamanlı savaşlarda boy göstermek için bağlantınızın olması gerekiyor. Art of War APK dosyasını indirerek ordunuzu yönetmeye başlayabilirsiniz.

Art of War: Legions nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Art of War: Legions APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Art of War: Legions ekran görüntüleri Art of War: Legions ekran görüntüleri Art of War: Legions ekran görüntüleri Art of War: Legions ekran görüntüleri Art of War: Legions ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Art of War: Legions APK son sürüm güncellemesinde avatarlar optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder