Call of War - WW2 Strategy Game ikon

Call of War - WW2 Strategy Game APK

v0.69

Call of War - WW2 Strategy Game APK, ikinci dünya savaşını konu alan strateji tabanlı bir savaş oyunu.


Dünya tarihini bu oyunla yeniden yazın. Gerçek zamanlı strateji kurgusuna sahip olan oyunda, ikinci dünya savaşına katılan bir devleti kontrol edecek; savaşta yeni yerleri ele geçirerek devletinizi güçlendirmeye çalışacaksınız.


Call of War APK dosyasını indirip kurduktan sonra kontrol etmek istediğiniz ulusu ve devleti seçerek oyuna başlıyorsunuz. Başlangıçta devletinizin etkili bir gücü yok, onu süper güce dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Call of War dediğimiz gibi gerçek zamanlı strateji kurgusuna sahip. Yani bu oyunda alacağınız her karar savaştaki kaderinizi belirliyor. Yeni bölgeleri fethederek topraklarınızı genişletmek, diğer oyuncularla ittifaklar kurarak gücünüzü arttırmak ve tabii ki petrol, doğal gaz gibi zenginlikleri satarak devletinizin ekonomisini geliştirmek gibi zorlu görevler sizi bekliyor.


Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, süper silahlara sahip olmak. Ulusunuzdaki bilim insanlarına silah keşfetmeleri için görev verebilirsiniz. Oyun içerisinde 120 civarında teknolojik gelişme var. Bunları birbiriyle kombine ederek süper silah geliştirmeye başlamanız mümkün. Atom bombaları, balistik füzeler ve tabii ki uçaksavar gibi ağır silahlar askeri gücünüzü arttıran en önemli silahlar.


Call of War - WW2 Strategy Game grafikleri oyunun tarihi hikayesine uygun tarzda modellenmiş. Eski tarz geliştirilen binalar, askeri üniformalar ve haritalar oyunu çok çekici kılıyor. Android strateji oyunlarını seviyorsanız, Call of War sizin için kesinlikle biçilmiş kaftan. Ücretsiz Call of War APK dosyasını hemen indirin, dünyanın süper gücü olmak için savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Call of War - WW2 Strategy Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Call of War - WW2 Strategy Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Call of War - WW2 Strategy Game ekran görüntüleri Call of War - WW2 Strategy Game ekran görüntüleri Call of War - WW2 Strategy Game ekran görüntüleri Call of War - WW2 Strategy Game ekran görüntüleri Call of War - WW2 Strategy Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder