Castle Crush: Strateji Kart  ikon

Castle Crush: Strateji Kart APK

v4.5.4

Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncular Castle Crush ile gerçek zamanlı kart savaşlarına çıkıyor.


Stratejinizi belirleyin ve savaşmaya başlayın. 40'tan fazla askeri birimle oluşturacağınız ordunuzu strateji kartlarıyla yönetirken savaş alanındaki büyü sandıklarıyla özel geliştirmeleri toplamaya çalışın. Oyunda saldırı stratejisi önemli bir yer tutuyor: okçularla uzaktan saldırmak ya da Golem ile savunma birimlerini dağıtmak gibi seçenekleri önceden belirlerseniz, savaş alanında manevra alanınız daha geniş oluyor. Ayrıca stratejiniz başarısız olursa, büyü sandıklarından kazanacağınız büyülerle daha farklı stratejileri deneyebilirsiniz.


Castle Crush'ın grafik yapısı gayet eğlenceli ve kolay kontrolleri ile kartlarınızı kolayca yönetebiliyorsunuz. Oyunun ücretsiz olması da oyuncuların seveceği özellikler arasında. Oyunu Castle Crush APK olarak indirin ve kart tabanlı stratejilerinizi savaş alanında gösterin. İyi oyunlar.

Castle Crush: Strateji Kart nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Castle Crush: Strateji Kart APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Castle Crush: Strateji Kart  ekran görüntüleri Castle Crush: Strateji Kart  ekran görüntüleri Castle Crush: Strateji Kart  ekran görüntüleri Castle Crush: Strateji Kart  ekran görüntüleri Castle Crush: Strateji Kart  ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Castle Crush APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Castle Crush: Strateji Kart için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Castle Crush: Strateji Kart v3.14.1 için
Hilelimi
Ziyaretçi3 yıl önce Castle Crush: Strateji Kart v3.14.1 için
Çok iyi