Royale Clans – Clash of Wars

Royale Clans – Clash of Wars

v3.89

Android'deki kart türü klan savaşlarına yeni bir boyut getiren Royale Clans Clash of Wars düşman kalelerini yok etmek üzerine kurulu bir oyun.

 

Clash of Clans oyununa oldukça benzeyen oyunda iki amacınız var: Kendi kalenizi korumak ve düşman kalesini yok etmek. Geliştireceğiniz kart stratejileriyle karşı karşıya geleceğiniz düşman oyuncularının kalesini, kendi kalenizi de koruyarak yok ettiğinizde seviye atlıyor ve oyun içi parapuan kazanıyorsunuz. Bu parapuanlarla savaşlarda kullanacağınız top, tüfek ve benzeri teçhizatı satın alarak düşmanlarınıza karşı bir adım önde olabilirsiniz.

 

Her aşamada farklı kart türlerine sahip olduğunuz Royale Clans'taki rakipleriniz tamamen sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Ücretsiz olarak sunulan oyun benzer klan oyunlarından farklı olarak 8 bit grafikle işlenmiş. APK dosyasını indirerek kendi klanınızı oluşturmaya ve düşmanlarınıza karşı savaşmaya başlayın.

Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri
Sevdik

Yüksek kalite grafikler,

Zengin kart seçeneği,

Her rakibe farklı stratejiler geliştirmek mümkün.

Sevmedik

Reklam gösterimi biraz sık yapılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.89

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme467

Eklenme tarihi9 ay önce

Dosya boyutu 64.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7579

Royale Clans – Clash of Wars Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder