Royale Clans – Clash of Wars  ikon

Royale Clans – Clash of Wars APK

v4.68

Android'deki kart türü klan savaşlarına yeni bir boyut getiren Royale Clans Clash of Wars düşman kalelerini yok etmek üzerine kurulu bir oyun.

 

Clash of Clans oyununa oldukça benzeyen oyunda iki amacınız var: Kendi kalenizi korumak ve düşman kalesini yok etmek. Geliştireceğiniz kart stratejileriyle karşı karşıya geleceğiniz düşman oyuncularının kalesini, kendi kalenizi de koruyarak yok ettiğinizde seviye atlıyor ve oyun içi parapuan kazanıyorsunuz. Bu parapuanlarla savaşlarda kullanacağınız top, tüfek ve benzeri teçhizatı satın alarak düşmanlarınıza karşı bir adım önde olabilirsiniz.

 

Her aşamada farklı kart türlerine sahip olduğunuz Royale Clans'taki rakipleriniz tamamen sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Ücretsiz olarak sunulan oyun benzer klan oyunlarından farklı olarak 8 bit grafikle işlenmiş. APK dosyasını indirerek kendi klanınızı oluşturmaya ve düşmanlarınıza karşı savaşmaya başlayın.

Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri Royale Clans – Clash of Wars  ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni kartlar: Pirate, Zombie Horde ve War Tortoise eklendi,

Klanlara dost düellosu eklendi, arkadaşlarınızla birlikte güçlerinizi çarpıştırabilirsiniz.

Artıları

Yüksek kalite grafikler,

Zengin kart seçeneği,

Her rakibe farklı stratejiler geliştirmek mümkün.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz sık yapılıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder