Marsaction 2 Space Homestead ikon

Marsaction 2 Space Homestead APK

v1.2.3

Marsaction 2 Space Homestead Açıklama

Marsaction 2: Space Homestead APK oyunu ile gelecekteki Mars gezegeninin hikayesine katılacaksınız.


2253 yılında geçen oyun hikayesine göre insanlar artık Mars'ta yaşamaya başlamıştır. Mars gezegeninde diğer insanlar gibi hayatta kalmaya çalışacak, çiftliğinizi kuracak ve Mars'ın düşmanlarına karşı savaşacaksınız. Gelecekteki düşmanlar sadece insanlarla sınırlı değil. Uzayın gizemli yaratıkları, böcekler ve sizi yok etmek isteyen her türlü tehlike size düşman olarak oyunda yer alıyor. Çiftliğinizi ve Mars'ı korumak için geliştirilen orduyla birlikte hareket edin, kendi emrinizdeki askerlerle birlikte savaşın.


Geniş oyun içeriği ile öne çıkan Marsaction 2 oyununda hayatta kalmanın etkili bir yolu Mars üzerinde kendinize bir üs kurmak. Space Homestead adındaki üssünüzü tasarlayıp geliştirin, kaynakları belirleyin ve kolonizin hayatta kalmasını sağlayın. Meka savaşı olarak adlandırılan gelecek savaşları çok acımasız. Siz de özel güçlerinizi ve bileşenlerinizi geliştirerek oyundaki varlığınızı sağlama alın.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan bu oyun kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Uzay savaşı ve gelecek temalı Android oyun arayanlar için Marsaction 2 kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Marsaction 2 APK dosyasını hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Marsaction 2 Space Homestead ekran görüntüleri Marsaction 2 Space Homestead ekran görüntüleri Marsaction 2 Space Homestead ekran görüntüleri Marsaction 2 Space Homestead ekran görüntüleri Marsaction 2 Space Homestead ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.3

GeliştiriciLeyiGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi29 gün önce

Eklenme tarihi23.04.2024 - 08:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 701 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11641

GÜVENLİKİndireceğiniz Marsaction 2 Space Homestead APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: leyi.marsactionplus

APK imzası: ce183a747ec277907df70fe3fe2261037679e24f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Marsaction 2 Space Homestead oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Marsaction 2 Space Homestead nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Marsaction 2 Space Homestead APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder