Doomsday: Last Survivors ikon

Doomsday: Last Survivors APK

v1.14.2

Doomsday: Last Survivors Açıklama

Doomsday: Last Survivors APK oyunuyla gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılın.


Dünyayı sarsan zombi istilasına karşı mücadele edeceğiniz Doomsday oyununda hayatta kalmayı başaran insanlarla bir araya gelecek ve dünyayı kurtarmak için işbirliği yapacaksınız. Askeri bir komutan gibi hareket edeceğiniz bu oyunda insanların hayatta kalmasını sağlayacak barınakları inşa edecek, çevredeki kaynakları keşfedecek ve insanlar arasındaki anlaşmazlığı gidermeye çalışacaksınız.


Doomsday'in kurgusu hayatta kalma tarzı üzerine kurulmuş. Zombiler tarafından yerle yeksan edilmiş bir dünyada hayatta kalmak kolay değil. Sağlıklı insanlar olarak marifetlerinizi konuşturun ve yıkılmış dünyayı tekrar inşa etmeye başlayın. Diğer tüm hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi Doomsday'de de en güçlü hayatta kalacak. Bu nedenle birlikte hareket ettiğiniz insanların gücünü geliştirmeli ve yeterli mühimmatı elde etmelisiniz.


Doomsday: Last Survivors'da strateji oldukça önemli bir yere sahip. Geliştireceğiniz strateji sizi hayatta tutabilir ya da sonunuzu getirebilir. Bu nedenle doğru bir şekilde stratejinizi geliştirmeli ve hareket etmelisiniz. IGG stüdyosunun geliştirdiği bu oyun kaliteli grafikleri ve fantastik kurgusu ile gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Doomsday: Last Survivors APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Doomsday: Last Survivors ekran görüntüleri Doomsday: Last Survivors ekran görüntüleri Doomsday: Last Survivors ekran görüntüleri Doomsday: Last Survivors ekran görüntüleri Doomsday: Last Survivors ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.2

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.01.2023 - 20:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 1.15 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11263

GÜVENLİKİndireceğiniz Doomsday: Last Survivors APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.doomsdaylastsurvivors

APK imzası: 01deb22754e7929ce55a0a53a3c834e87c316d3f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Doomsday: Last Survivors oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Doomsday: Last Survivors nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Doomsday: Last Survivors APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder