World Conqueror 3 ikon

World Conqueror 3 APK

v1.2.6

Dünya savaşı World Conqueror 3 oyunuyla farklı bir boyut kazanıyor.

 

General rütbesiyle ordunun başında yer alacağınız oyunda, 50'den fazla ülke ve 200'den fazla ünkü generallerin hemen hepsiyle savaşacak ve dünyaya huzuru getirmeye çalışacaksınız. Savaş dünya çapında gerçekleştiği için ordunuzun hem kara gücü hem de deniz gücünün sürekli yüksek ve savaşmaya hazır olması gerekiyor.

 

Oyunda toplam 3 savaş tarzı ve tamamlamanız gereken 150'den fazla askeri görev bulunuyor. Bunlar da kendi içerisinde Conquer 1939, Conquer 1943, Conquer 1950 veConquer 1960 dönemlerini içeren hikayelerle desteklenmiş durumda. Her bölümün kendine özel bir hikayesinin olması savaşların sürükleyiciliğini arttırmış.


Strateji tabanlı savaş oyunlarıyla dikkat çeken EasyTech tarafından geliştirilen World Conqueror 3 tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Android savaş ve strateji oyunları arasında oldukça popüler olan oyuna ait APK dosyasını indirerek dünya savaşındaki yerinizi alın.

World Conqueror 3 ekran görüntüleri World Conqueror 3 ekran görüntüleri World Conqueror 3 ekran görüntüleri World Conqueror 3 ekran görüntüleri World Conqueror 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder