Age of Empires: Castle Siege ikon

Age of Empires: Castle Siege APK

v1.26.28

Age of Empires Castle Siege ile imparatorlukların nefes kesen savaşına katılın.

 

İngiliz, Alman, Rus ve Türk gibi onlarca uygarlık arasından istediğinizi seçerek oyuna başlıyor ve köylülerinizle birlikte imparatorluğunuzu geliştiriyorsunuz. İmparatorluklar arası savaşlar, özellikle altın, ağaç ve yiyecek ihtiyacından dolayı çıkıyor. Bu kaynakları en çok toplayan imparatorluk ise daha hızlı güçlenip büyüyor.

 

Oyunda yer alan uygarlıklar, Ortaçağ dönemindeki imparatorlukları temsil ediyor. Bu dönemde yaşayan Selahaddin, Aslan Yürekli Richard ve Joan of Arc gibi tarihi kahramanlar oyunda kendisine yer bulmuş. Bilgisayar alanında milyonlarca oyuncusu olan Age of Empires serisi Android oyunları arasında da oldukça başarılı işler çıkartıyor.

 

Grafik kalitesi ve oyun kurgusu açısından oyun oldukça yüksek seviyede. Microsoft'un geliştirdiği Age of Empires APK dosyasını indirerek Ortaçağ imparatorlukları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Age of Empires: Castle Siege nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Age of Empires: Castle Siege APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Age of Empires: Castle Siege ekran görüntüleri Age of Empires: Castle Siege ekran görüntüleri Age of Empires: Castle Siege ekran görüntüleri Age of Empires: Castle Siege ekran görüntüleri Age of Empires: Castle Siege ekran görüntüleri
Artıları

Geniş uygarlık seçeneği,

Başarılı oyun kurgusu,

Kaliteli grafik yapısı.

Eksileri

Türkçe desteği yok.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder