Narcos: Cartel Wars ikon

Narcos: Cartel Wars

v1.30.05

Narcos'un hikayesinden etkilenerek geliştirilen Narcos: Cartel Wars oyunu kartellerin gerçek zamanlı stratejil mücadelesini konu alıyor.

 

Amerika'da oldukça ses getiren televizyon dizisi Narcos'un akışı ile uyumlu olarak ilerleyen oyunun başlangıcında kendi kartelinizi kurmanız ve yer altı dünyasına adım atmanız gerekiyor. Daha sonra diğer kartellere karşı gerçek zamanlı stratejiler geliştirerek onlara üstün gelmeye ve dünyanın en büyüğü olmaya çalışıyorsunuz. Bir nevi kartel savaşı olarak ilerleyen oyunda kendi kartelinizi korumanız için ekonomi, savunma ve kimyasal özellikleri olan yapılar mevcut. Kartelinizi korumak ve güçlendirmek için kartel savaşlarından kazanacağınız para puanlarla bu binaları eksiksiz olarak kurmanız çok önemli.

 

Kartel savaşlarında göstereceğiniz başarılara göre seviye atladığınız oyunda, yüksek seviyelere özgü karakterler de Narcos'un yardımcısı olarak kartelinize katılıyor. Sicario adı verilen bu karakterler Narcos'un sağ kolu olarak görev yapıyorlar ve stratejilerinizi belirlemede size yardımcı oluyorlar. Hem yapay zeka hem de gerçek oyunculara karşı oynanabilen Narcos: Cartel Wars oyunu klan sistemini de bünyesine dahil etmiş. Tamamen gerçek oyuncular tarafından kurulan kartel klanlarına katılarak büyük kapışmalarda boy gösterebilir ve dünyanın en büyüğü olabilirsiniz. Android ekosisteminde ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyunu indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Narcos: Cartel Wars ekran görüntüleri Narcos: Cartel Wars ekran görüntüleri Narcos: Cartel Wars ekran görüntüleri Narcos: Cartel Wars ekran görüntüleri Narcos: Cartel Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun kararlılığı ve performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.30.05

GeliştiriciFTX Games LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi18.10.2017 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme586

Dosya boyutu 59.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7609

Güvenlik seçicileri
Narcos: Cartel Wars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Narcos: Cartel Wars versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder