Clash of Lords 2 Türkiye ikon

Clash of Lords 2 Türkiye APK

v1.0.159

Dünyanın en popüler strateji oyunları arasında gösterilen Clash of Lords 2 Türkiye versiyonu ile Türk oyun severler için kullanıma açıldı.

 

Lord olarak yönettiğiniz kahraman askerlerinizle birlikte düşman klanlarına karşı özel stratejiler geliştirerek onları yenmeli ve altın, elmas gibi kıymetli eşyalardan oluşan hazinelerine el koymalısınız. Klasik Orta Çağ hikayesiyle başlayan oyunda düşmanlarınızdan kazanacağınız ganimetleri kendi klanınızın ve askerlerinizin gelişiminde kullanıyorsunuz.

 

Yeni versiyonla birlikte gelişmiş bir PvP alt yapısına sahip olan Clash of Lords 2 Türkiye, bu özelliği sayesinde tamamen gerçek diğer oyuncularla birlikte savaşabilmenizi veya isterseniz arkadaşlarınızla birlikte Lonca kurarak güçlerinizi birleştirmenizi sağlıyor.

Clash of Lords 2 Türkiye nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash of Lords 2 Türkiye APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Etkinliklere katılarak Xaphan karakterini kazanma şansı,

Cehennem Kuyruğu özelliği eklenmiş. Üssünüze yapılacak saldırılara karşı mücadele ederek yeni ödüller kazanmanız mümkün,

Anarşi Tapınağı isimli yeni savaş alanı bölümü eklenmiş.

 

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder