Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Clash of Lords 2 Türkiye

Clash of Lords 2 Türkiye

v1.0.132
reklamlar
Clash of Lords 2 Türkiye
Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye ekran görüntüleri Clash of Lords 2 Türkiye tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Clash of Lords 2 Türkiye Açıklama

Dünyanın en popüler strateji oyunları arasında gösterilen Clash of Lords 2 Türkiye versiyonu ile Türk oyun severler için kullanıma açıldı.

 

Lord olarak yönettiğiniz kahraman askerlerinizle birlikte düşman klanlarına karşı özel stratejiler geliştirerek onları yenmeli ve altın, elmas gibi kıymetli eşyalardan oluşan hazinelerine el koymalısınız. Klasik Orta Çağ hikayesiyle başlayan oyunda düşmanlarınızdan kazanacağınız ganimetleri kendi klanınızın ve askerlerinizin gelişiminde kullanıyorsunuz.

 

Yeni versiyonla birlikte gelişmiş bir PvP alt yapısına sahip olan Clash of Lords 2 Türkiye, bu özelliği sayesinde tamamen gerçek diğer oyuncularla birlikte savaşabilmenizi veya isterseniz arkadaşlarınızla birlikte Lonca kurarak güçlerinizi birleştirmenizi sağlıyor.

Güncelleme Notları

Yeni ekipmanlar ve kalkanlar,

El Dorado'ya yeni bölüm,

Lonca Birliği'ndeki Tur ödülleri güncelleştirmeleri.

reklamlar

Clash of Lords 2 Türkiye Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: