Warship Battle: 3D World War II ikon

Warship Battle: 3D World War II APK

v2.8.0

Tarihin deniz savaşlarından esinlenerek geliştirilen Warship Battle: 3D World War II yüksek 3D görüntü kalitesi ile ikinci dünya savaşı aksiyonunu hissetmenizi sağlıyor.


Düşman birliklerinin saldırılarına karşı vatanınızı savunmak ve yeni topraklar elde ederek ülkenizi genişletmek için en büyük silahınız gemileriniz. Birçok savaş gemisi modeli içeren oyunda savaş gemilerinizin yeteneklerini oyundan kazanacağınız puanlarla veya uygulama içi satın alımlarla geliştirebilir ve düşmanlarınıza üstünlük sağlamada bir adım öne geçebilirsiniz.


JOYCITY ekibinin geliştirdiği Warship Battle: 3D World War II ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor, Warship Battle: 3D World War II APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Warship Battle: 3D World War II ekran görüntüleri Warship Battle: 3D World War II ekran görüntüleri Warship Battle: 3D World War II ekran görüntüleri Warship Battle: 3D World War II ekran görüntüleri Warship Battle: 3D World War II ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SORYU isimli yeni gemi,

Yeni bir özel etkinlik,

Özellik optimizasyonu ve hata geliştirmeleri.

Yorumlar

Warship Battle: 3D World War II için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Warship Battle: 3D World War 2 v1.0.3 için
Çok güzel bir oyun sizede tavsi e derim çççoookkk