Tower defense - Defense legend 2 ikon

Tower defense - Defense legend 2 APK

v3.2.2

Tower defense - Defense legend 2, strateji tabanlı sürükleyici bir kule savunma oyunudur.


Onlarca savaş haritası ve görev içeren Tower Defense 2, gerçek oyuncuların kendi alanlarını savunmak üzere savaştığı bir kurguya sahip. Her oyuncu kendi askeri birliğini savunmak için stratejiler geliştirmek ve bunu uygulamak zorunda. Aksi halde yenilgi kaçınılmaz olur ve topraklarınızı düşmanlara kaptırırsınız.


Tower defense - Defense legend 2 oyunculara savunma açısından üstün silah teknolojilerini sunuyor. Patlayıcı destek bombalarından sabit savar tarzdaki otomatik silahlara kadar geniş bir mühimmat seçeneği sizi bekliyor. Silahları doğru kullanmak için doğru stratejiyi uygulamanız şart. Kim stratejiyi başarıyla kurgularsa savaş alanında her zaman bir adım önde oluyor.


Oyunun grafikleri retro tarzına benzer bir yapıya sahip. Haritalar tepeden bakış açısıyla geliştirildiği için savaş alanının her köşesine hakim oluyorsunuz ve bu da stratejinizi uygulamanıza oldukça yardımcı oluyor. Tower defense - Defense legend 2 APK dosyasını şimdi indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Tower defense - Defense legend 2 ekran görüntüleri Tower defense - Defense legend 2 ekran görüntüleri Tower defense - Defense legend 2 ekran görüntüleri Tower defense - Defense legend 2 ekran görüntüleri Tower defense - Defense legend 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder