Magic Brick Wars ikon

Magic Brick Wars APK

v1.0.43

Magic Brick Wars Açıklama

Magic Brick Wars, dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı PvP savaşlarına katılacağınız fantastik bir oyun.


Gerçek zamanlı savaşların gerçekleştiği Magic Brick Wars'da Fruit Ninja ve Jetpack Joyride'in favori karakterleriyle savaşarak ter dökeceksiniz. Büyülü becerilere sahip karakterlerin yeteneklerini sahip olduğunuz kart desteleriyle kullanmanız gerekiyor. Her savaş öncesinde nihai destenizi oluşturmak ve bunları nasıl kullanacağınızı strateji ile belirlemek zorundasınız.


Magic Brick Wars, kart tabanlı geliştirilmiş bir strateji kurgusuna sahip. Bu yüzden güçlü kartlara sahip olmak oldukça önemli. Yeni kartları toplamak için savaş alanında mağara gibi gizli bölgeleri keşfetmeyi deneyebilirsiniz. Eğer ödül puanlarınız çok fazla ise yeni kartları bunlarla satın alabilirsiniz.


Halfbrick ekibinin geliştirdiği bu oyun hem ücretsiz, hem reklamsız oynanabiliyor. Kaliteli grafikleri ve gerçek zamanlı oyun yapısı kart tabanlı savaş oyunlarını sevenler için gayet ideal bir seçim. Magic Brick Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek kart destenizi oluşturmaya ve gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.43

GeliştiriciHalfbrick Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.04.2020 - 12:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 115 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10341

GÜVENLİKİndireceğiniz Magic Brick Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.halfbrick.brickwars

APK imzası: 18c84e7ef6b41301f5d215a11661328e5c98d8f7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder