Magic Brick Wars ikon

Magic Brick Wars APK

v1.0.43

Magic Brick Wars, dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı PvP savaşlarına katılacağınız fantastik bir oyun.


Gerçek zamanlı savaşların gerçekleştiği Magic Brick Wars'da Fruit Ninja ve Jetpack Joyride'in favori karakterleriyle savaşarak ter dökeceksiniz. Büyülü becerilere sahip karakterlerin yeteneklerini sahip olduğunuz kart desteleriyle kullanmanız gerekiyor. Her savaş öncesinde nihai destenizi oluşturmak ve bunları nasıl kullanacağınızı strateji ile belirlemek zorundasınız.


Magic Brick Wars, kart tabanlı geliştirilmiş bir strateji kurgusuna sahip. Bu yüzden güçlü kartlara sahip olmak oldukça önemli. Yeni kartları toplamak için savaş alanında mağara gibi gizli bölgeleri keşfetmeyi deneyebilirsiniz. Eğer ödül puanlarınız çok fazla ise yeni kartları bunlarla satın alabilirsiniz.


Halfbrick ekibinin geliştirdiği bu oyun hem ücretsiz, hem reklamsız oynanabiliyor. Kaliteli grafikleri ve gerçek zamanlı oyun yapısı kart tabanlı savaş oyunlarını sevenler için gayet ideal bir seçim. Magic Brick Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek kart destenizi oluşturmaya ve gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri Magic Brick Wars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder