Warhammer Age of Sigmar: Realm War ikon

Warhammer Age of Sigmar: Realm War

v1.5.1

Warhammer Age of Sigmar, fantastik ve heyecan verici savaşlara katılacağınız bir strateji oyunudur.

 

Çok oyunculu olarak oynanan oyunda Mortal Realms'e hükmetmek için PvP savaşlarına katılacak ve gerçek oyunculara karşı kazanmaya çalışacaksınız. Oyundaki savaş karakterleri yeteneklerini kart destelerinden alıyor, yani oyun temel olarak kart oyunu diyebiliriz. Kartları biriktirin, seviyelerini yükseltin ve arenada savaşmaya başlayın.

 

Warhammer Age of Sigmar'da kendi kart stratejinizi oluşturmak için çok sayıda eşsiz kart arasından seçim yapmanız gerekiyor. Seçiminizden sonra güçlü birimlerini savaş alanında konuşlandırarak savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. Oyundaki her kart ve yetenek çok önemli, ancak Generel ve Kahraman Özel Güçler isimli kartlar çok daha önemli. Özellikle savaş alanında bu yetenek kartlarını doğru zamanda kullanırsanız savaşta avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile Warhammer Age of Sigmar: Realm War oynaması oldukça keyifli bir yapım. Warhammer Age of Sigmar: Realm War APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Warhammer Age of Sigmar: Realm War nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Warhammer Age of Sigmar: Realm War APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Warhammer Age of Sigmar: Realm War ekran görüntüleri Warhammer Age of Sigmar: Realm War ekran görüntüleri Warhammer Age of Sigmar: Realm War ekran görüntüleri Warhammer Age of Sigmar: Realm War ekran görüntüleri Warhammer Age of Sigmar: Realm War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciPixel Toys

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi24.04.2019 - 21:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 128 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9557

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder