Empire: Origin ikon

Empire: Origin

v0.0.31

Empire: Origin imparatorlukların mücadelesini konu alan sürükleyici bir strateji oyunudur.

 

Küçük bir imparatorluk ve şehir kurarak başlayacağınız oyunda büyümek ve gelişmek için tüm kaynakları kullanıyor, gerçek oyunculara karşı savaşıyorsunuz. İmparatorluğunuz büyüme aşamasındayken bile sürekli tehdit altında kalacağı için oyunda sürekli bir strateji kurgusu yapmanız gerekiyor. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken ilk şey nüfusunuzu arttırmak ve kaynak araştırmaları yapmak. Üretim safhasına geldiğinizde araştırma yaparak bulduğunuz kaynakları kullanıyor ve gelişiminizi hızlandırıyorsunuz.

 

Elex stüdyosunun geliştirdiği Empire: Origin üzerinde gerçekleşen savaşlar imparatorluğunuz büyüdükçe sürükleyici bir hâl alıyor. Android savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız Empire: Origin kesinlikle iyi bir alternatif. Yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı arayüzü ile Empire: Origin oynaması gayet keyifli bir oyun olmuş. Ücretsiz APK dosyasını indirin ve imparatorluğunuzu geliştirmeye başlayın. İyi oyunlar.

Empire: Origin ekran görüntüleri Empire: Origin ekran görüntüleri Empire: Origin ekran görüntüleri Empire: Origin ekran görüntüleri Empire: Origin ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.31

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi05.05.2018 - 13:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme36

Dosya boyutu 92.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8699

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder