Clash of Empire: Epic Strategy War Game ikon

Clash of Empire: Epic Strategy War Game APK

v5.13.0

Clash of Empire: Epic Strategy War Game, küresel çapta savaşlara katılacağınız gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Lord statüsünde bir komutan olarak katılacağınız Clash of Empire'da Orta Çağ dünyasının devletlerini yönetecek ve dünyanın fatihi olmak için diğer oyunculara karşı stratejik savaşlara katılacaksınız. Oyuna kendi imparatorluğunuzu kurarak başlıyorsunuz. Bir lord olarak size düşen görevler arasında medeniyetinizi geliştirmek, ordunuzu eğitmek, vahşi canavarlara karşı mücadele etmek ve tabii ki diğer devletlerle savaşmak.


Clash of Empire'da lord karakterleri tarihteki gerçek kişilerden esinlenerek geliştirilmiş. Sezar, Cengiz Han ve Joan gibi tarihi öneme sahip komutanlar bunlar arasında yer alıyor. Bu karakterlerin en önemli özelliği ise stratejileriyle dünya tarihini şekillendirmeleri. Siz de dünya fatihi olmak için kendi stratejinizi geliştirecek ve gerçek zamanlı savaşlarda boy göstereceksiniz.


Oyunda ihtiyacınız olan geliştirmeleri yapmak için en önemli kaynağınız altın ve istila ettiğiniz devletlerden ele geçireceğiniz ganimetler. Bu kaynakları doğru kullanmak devletinizin gelişimi için çok önemli. Özellikle ordunuzun ihtiyacı olan savaş aletlerinizi geliştirmek savaştaki kaderinizi de doğrudan etkiliyor.


Clash of Empire: Epic Strategy War Game Orta Çağ'ın tarihi dokusuna uygun grafiklerle modellenmiş. Bu da oyunun tarihi havasını ve heyecanını yakalamanızı sağlıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunlarını seviyorsanız Clash of Empire oyunu da sizin için ideal bir oyun olacaktır. Clash of Empire APK dosyasını şimdi indirerek kendi imparatorluğunuzu kurabilir ve dünyanın fatihi olmak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Clash of Empire: Epic Strategy War Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash of Empire: Epic Strategy War Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clash of Empire: Epic Strategy War Game ekran görüntüleri Clash of Empire: Epic Strategy War Game ekran görüntüleri Clash of Empire: Epic Strategy War Game ekran görüntüleri Clash of Empire: Epic Strategy War Game ekran görüntüleri Clash of Empire: Epic Strategy War Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder