State of Survival ikon

State of Survival APK

v1.13.30

State of Survival Açıklama

State of Survival ölümcül bir salgına karşı hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir Android oyunu.


Salgın hastalık sonrasında insanların çoğu hayatını kaybetmiş durumda, hayatta kalan birkaç kişiden biri olarak State of Survival'ın hikayesine katılıyor ve salgına karşı mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki amacınız dünyayı tekrar yaşanabilir bir yer haline getirmek, yani yeni bir dünya kurmak. Dışarıda hastalıktan kalan tehlikele dolu bir ortam ve zorlu bir mücadele sizi bekliyor.


Hayatta kalmayı başaran diğer oyuncularla birlikte klanlar kurun ve salgına karşı mücadele edin. State of Survival'da yapmanız gereken ilk şeylerden birisi hayatta kalmanızı sağlayacak bir barınak inşa etmek. Daha sonra büyük bir devlete kadar büyüteceğiniz bu baraka, sizi diğer insanlarla beraber tehlikelerden koruyacak. Salgn sonucu mutasyona uğrayan zombilerin saldırısından korunmanın en iyi yolu gerçek oyuncularla beraber yapacağınız güç birliği. Ne kadar kalabalık olursanız o kadar güçlü olduğunuz oyunda insanlığı kurtarmak sizin elinizde.


KingsGroup stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri gayet başarılı. Akıcı ve sürükleyici oyun hikayesine sahip State of Survival tamamen ücretsiz. State of Survival APK dosyasını indirin ve insanlığı kurtarmak için mücadeleye başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

State of Survival APK son sürüm güncellemesinde Eyalet Etkinlikleri eklenmiş. Yeni sezonda gelen bu etkinlikle birçok görev oyuncuları bekliyor.

State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.30

GeliştiriciKingsGroup Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.09.2019 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme143

Dosya boyutu 235 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9842

GÜVENLİKİndireceğiniz State of Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kingsgroup.sos

APK imzası: 7140a852ac1f28f562716510b61ea98ab15bb6b6

State of Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm State of Survival versiyonları:
  • 1. State of Survival v1.6.51
  • 2. State of Survival v1.3.23

State of Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. State of Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder