State of Survival ikon

State of Survival

v1.3.23

State of Survival ölümcül bir salgına karşı hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir Android oyunu.


Salgın hastalık sonrasında insanların çoğu hayatını kaybetmiş durumda, hayatta kalan birkaç kişiden biri olarak State of Survival'ın hikayesine katılıyor ve salgına karşı mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki amacınız dünyayı tekrar yaşanabilir bir yer haline getirmek, yani yeni bir dünya kurmak. Dışarıda hastalıktan kalan tehlikele dolu bir ortam ve zorlu bir mücadele sizi bekliyor.


Hayatta kalmayı başaran diğer oyuncularla birlikte klanlar kurun ve salgına karşı mücadele edin. State of Survival'da yapmanız gereken ilk şeylerden birisi hayatta kalmanızı sağlayacak bir barınak inşa etmek. Daha sonra büyük bir devlete kadar büyüteceğiniz bu baraka, sizi diğer insanlarla beraber tehlikelerden koruyacak. Salgn sonucu mutasyona uğrayan zombilerin saldırısından korunmanın en iyi yolu gerçek oyuncularla beraber yapacağınız güç birliği. Ne kadar kalabalık olursanız o kadar güçlü olduğunuz oyunda insanlığı kurtarmak sizin elinizde.


KingsGroup stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri gayet başarılı. Akıcı ve sürükleyici oyun hikayesine sahip State of Survival tamamen ücretsiz. State of Survival APK dosyasını indirin ve insanlığı kurtarmak için mücadeleye başlayın. İyi eğlenceler.

State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.23

GeliştiriciKingsGroup Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi01.09.2019 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 124 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9842

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder