State of Survival ikon

State of Survival APK

v1.6.51

State of Survival ölümcül bir salgına karşı hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir Android oyunu.


Salgın hastalık sonrasında insanların çoğu hayatını kaybetmiş durumda, hayatta kalan birkaç kişiden biri olarak State of Survival'ın hikayesine katılıyor ve salgına karşı mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki amacınız dünyayı tekrar yaşanabilir bir yer haline getirmek, yani yeni bir dünya kurmak. Dışarıda hastalıktan kalan tehlikele dolu bir ortam ve zorlu bir mücadele sizi bekliyor.


Hayatta kalmayı başaran diğer oyuncularla birlikte klanlar kurun ve salgına karşı mücadele edin. State of Survival'da yapmanız gereken ilk şeylerden birisi hayatta kalmanızı sağlayacak bir barınak inşa etmek. Daha sonra büyük bir devlete kadar büyüteceğiniz bu baraka, sizi diğer insanlarla beraber tehlikelerden koruyacak. Salgn sonucu mutasyona uğrayan zombilerin saldırısından korunmanın en iyi yolu gerçek oyuncularla beraber yapacağınız güç birliği. Ne kadar kalabalık olursanız o kadar güçlü olduğunuz oyunda insanlığı kurtarmak sizin elinizde.


KingsGroup stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri gayet başarılı. Akıcı ve sürükleyici oyun hikayesine sahip State of Survival tamamen ücretsiz. State of Survival APK dosyasını indirin ve insanlığı kurtarmak için mücadeleye başlayın. İyi eğlenceler.

State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri State of Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

State of Survival son sürüm APK güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder