X-War Clash of Zombies ikon

X-War Clash of Zombies APK

v3.10.7

X-War Clash of Zombies oyunu ile süper kahramanların zombi savaşındaki yerinizi alın.


Kıyamet günü ortaya çıkan zombilere karşı büyük bir savaşın gerçekleştiği oyuna büyük bir komutan olarak katılıyor, kendi askeri üssünüzü kuruyor ve birliklerinizi eğiterek savaşmaya başlıyorsunuz. Oyundaki temel amacınız, zombi istilasına karşı hayatta kalmak, ancak işiniz hiç kolay değil. Çevreden mücevher toplayarak askeri gücünüzü artıracak geliştirmeleri tamamlamanız gerekiyor. Bunun dışında oyundaki klan sistemine katılarak ittifaklar kurabilirsiniz.


X-War Clash of Zombies savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça geniş bir içeriğe sahip. Z Zombie Challenge, Lig modu ve gerçek zamanlı düellolar aksiyon sevenler için birebir heyecan yaşatmayı başarıyor. Gerçek zamanlı ve gerçek oyuncuların savaştığı X-War'ı oynamak için X-War: Clash of Zombies APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

X-War Clash of Zombies ekran görüntüleri X-War Clash of Zombies ekran görüntüleri X-War Clash of Zombies ekran görüntüleri X-War Clash of Zombies ekran görüntüleri X-War Clash of Zombies ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder