Guns'n'Glory ikon

Guns'n'Glory APK

v1.8.1

Kovboy tarzı bir oyun olan Guns'n'Glory, haydut rolünde ortalığı birbirine kattığınız eğlenceli bir macera sizi bekliyor. 

 

Vahşi Batı filmi tarzında bir oyun hikayesine sahip olan oyuna 3 farklı kovboy karakterinden birisini seçerek başlıyorsunuz. Seçeceğiniz karakter tamamen kötü bir karakter ve köylülerin, göçmenlerin mallarına el koymak için kendi çetenizi kuruyorsunuz. Oyunda yer alan görevler arasında Amerikalı kovboyların yaptığı hemen her şey var. Örneğin posta trenine pusu kurmak, yolculuk yapanları soymak gibi çeşitli görevler tam bir kovboy filmini andırıyor. Özellikle tren soygunları külçe altın kazanmanız için çok önemli; onlarca köy soygunundan kazanacağınız parayı bir tren soygunundan kazanma şansınız var.

 

Kovboy oyunu Guns'n'Glory Vahşi Batı'yı andıran grafiklerle geliştirildiği için oynaması oldukça zevkli. Kaliteli grafikler ve aksiyon dolu oyun hikayesi Guns'n'Glory'in kaliteli bir yapım olduğunu kanıtlıyor. Bu arada, oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor.

Guns'n'Glory ekran görüntüleri Guns'n'Glory ekran görüntüleri Guns'n'Glory ekran görüntüleri Guns'n'Glory ekran görüntüleri Guns'n'Glory ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder