Lords Mobile  ikon

Lords Mobile APK

v1.81

Kaos ortamına dönmüş sanal dünya kurtarılmayı bekliyor. Gerçek zamanlı RPG yapısısına sahip Lords Mobile ile imparatorluğunu kur ve savaş kahramanlarını eğiterek bu savaşı kazan. Dünya haritasında mimlenmiş yerleri keşfederek hazineler bulup gelirini arttır ve imparatorluğunu büyüt. Eğer hazine bana yetmez dersen rakiplerinin askerlerini esir aldığında serbest bırakmak için fidye iste. Böylece daha çok kazanacaksın.

 

HD grafik kalitesi ve 3D savaş sahneleriyle strateji oyununun heyecanını yaşamak için hemen Lords Mobile APK dosyasını indir ve oynamaya başla.

Lords Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lords Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Lords Mobile  ekran görüntüleri Lords Mobile  ekran görüntüleri Lords Mobile  ekran görüntüleri Lords Mobile  ekran görüntüleri Lords Mobile  ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Krallık Çarpışması eklendi.  Lordlar Topu ile hisarlara saldırarak özel puanlar toplayın,

Kalkan kayıtlarınızı kontrol edebileceğiniz Toprak Savunması özelliği eklenmiş,

Toprak Destekleri için geri sayım özelliği gelmiş,

Savaş Raporları 90 gün sonra silinecek şekilde düzenlenmiş.

Artıları
 

Yorumlar

Lords Mobile için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Lords Mobile v1.81 için
Hilelimi
Ziyaretçi4 yıl önce Lords Mobile v1.42 için
Nasıl yüklüyor
Ziyaretçi4 yıl önce Lords Mobile v1.42 için
Logan 3
Ziyaretçi4 yıl önce Lords Mobile v1.33 için
Güzel
Ziyaretçi4 yıl önce Lords Mobile v1.33 için
harika oyun