Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ikon

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı APK

v2.109

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı Açıklama

Kaos ortamına dönmüş sanal dünya kurtarılmayı bekliyor. Gerçek zamanlı RPG yapısısına sahip Lords Mobile ile imparatorluğunu kur ve savaş kahramanlarını eğiterek bu savaşı kazan. Dünya haritasında mimlenmiş yerleri keşfederek hazineler bulup gelirini arttır ve imparatorluğunu büyüt. Eğer hazine bana yetmez dersen rakiplerinin askerlerini esir aldığında serbest bırakmak için fidye iste. Böylece daha çok kazanacaksın.


HD grafik kalitesi ve 3D savaş sahneleriyle strateji oyununun heyecanını yaşamak için hemen Lords Mobile APK dosyasını indir ve oynamaya başla.

Son güncellemede neler var?

Lords Mobile APK son sürüm güncellemesi ile LM x Godzilla Kong Savaşı teması oyuna eklenmiş. Devasa yaratık Godzilla ile birlikte savaşmaya son sürümü indirerek başlayabilirsiniz.

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ekran görüntüleri Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ekran görüntüleri Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ekran görüntüleri Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ekran görüntüleri Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.109

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi05.05.2017 - 14:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme9198

Dosya boyutu 935 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7416

GÜVENLİKİndireceğiniz Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.lordsmobile

APK imzası: 75adf545f77fee9de110d4ddfae60bb3b9b17dad

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı versiyonları:
  • 1. Lords Mobile v1.81
  • 2. Lords Mobile v1.42
  • 3. Lords Mobile v1.33
  • 4. Lords Mobile v1.16

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.2

19 kullanıcı oyuna göre

Lords Mobile x Godzilla Kong Savaşı için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Lords Mobile v1.81 için
Hilelimi
Ziyaretçi7 yıl önce Lords Mobile v1.42 için
Nasıl yüklüyor
Ziyaretçi7 yıl önce Lords Mobile v1.42 için
Logan 3
Ziyaretçi7 yıl önce Lords Mobile v1.33 için
Güzel
Ziyaretçi7 yıl önce Lords Mobile v1.33 için
harika oyun
Ziyaretçi7 yıl önce Lords Mobile v1.33 için
lordus mobil coy iyi oyun samsunqa yukledim mb bile gitmiyor minecraft harika!!!!