Kingdom Wars ikon

Kingdom Wars APK

v1.6.4.0

Kingdom Wars Açıklama

Kingdom Wars, atari oyunlarına benzeyen eğlenceli bir Android strateji oyunu.


Oynaması gayet kolay ve keyifli olan Kingdom Wars'da krallığınızı korumak için stratejik savaşlara katılıyorsunuz. Oyun dediğimiz gibi atari oyunlarına çok benzer bir yapıya sahip. İçerisinde 400'den fazla aşama ve 200'den fazla düşman birliği var. Her aşamada farklı şekillerde düşmanla savaşırken krallığınızı korumak için onları yok etmeniz şart.


Oyunda savaşları kazandıkça yeni bölümlere geçiyorsunuz. Her yeni bölümde tabii ki savaşlar daha zorlu bir hale geliyor. Bu nedenle askerlerinizin sayısını artırmak ve güçlendirici paketleri ile onları desteklemeniz gerekiyor. Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet kaliteli. Retro tarzı Android oyunları sevenler için Kingdom Wars kesinlikle ideal bir oyun. Kingdom Wars APK dosyasını hemen indirerek krallığınızı korumak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.4.0

GeliştiriciSpringcomes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2020 - 16:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme92

Dosya boyutu 42.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10275

GÜVENLİKİndireceğiniz Kingdom Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spcomes.stormdefense

APK imzası: 24a879c90ca26be62915a6ed63ca44e2f823ee3e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Kingdom Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Kingdom Wars v1.6.4.0 için
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr