Kingdom Wars ikon

Kingdom Wars APK

v1.6.4.0

Kingdom Wars, atari oyunlarına benzeyen eğlenceli bir Android strateji oyunu.


Oynaması gayet kolay ve keyifli olan Kingdom Wars'da krallığınızı korumak için stratejik savaşlara katılıyorsunuz. Oyun dediğimiz gibi atari oyunlarına çok benzer bir yapıya sahip. İçerisinde 400'den fazla aşama ve 200'den fazla düşman birliği var. Her aşamada farklı şekillerde düşmanla savaşırken krallığınızı korumak için onları yok etmeniz şart.


Oyunda savaşları kazandıkça yeni bölümlere geçiyorsunuz. Her yeni bölümde tabii ki savaşlar daha zorlu bir hale geliyor. Bu nedenle askerlerinizin sayısını artırmak ve güçlendirici paketleri ile onları desteklemeniz gerekiyor. Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet kaliteli. Retro tarzı Android oyunları sevenler için Kingdom Wars kesinlikle ideal bir oyun. Kingdom Wars APK dosyasını hemen indirerek krallığınızı korumak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri Kingdom Wars ekran görüntüleri

Yorumlar

Kingdom Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Kingdom Wars v1.6.4.0 için
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr