G.I. Joe: War On Cobra ikon

G.I. Joe: War On Cobra APK

v1.1.1

G.I. Joe: War On Cobra Açıklama

GI Joe ve Cobra ekipleri G.I. Joe: War On Cobra oyunuyla aksiyon dolu savaşlara başlıyor.


Aksiyon dolu oyun kurgusuyla dikkat çeken G.I. Joe, çok oyunculu ve strateji tabanlı geliştirilen bir savaş oyunudur. Kendi üssünüzü inşa ederek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı savaşacak, ikonik kahramanlarla birlikte destan yazacaksınız. Oyunda film serisinden bildiğimiz Duke, Snake Eyes, Scarlett, Roadblock gibi birçok ikonik kahraman var. Ordu komutanı olarak seçeceğiniz bu isimlerle büyük bir savaş verin, tüm oyunculara gücünüzü gösterin.


GI Joe: War on Cobra'daki göreviniz temel olarak oluşturacağınız orduyu kontrol etmek üzerine kurulu. İlk başlardan iti baren kendi üssünüzü inşa ettiğinizde burayı savunmak, askerleri geliştirmek, yetenek ve güç kartlarını toplayarak uygulamak gibi farklı görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Aslında görevinizin hepsi savaşlarda kazanmak için yapacağınız hamlelerden oluşuyor. Özellikle yetenek ve güç kartları ile geliştireceğiniz karakterleriniz hem arenada hem de PvP etkinliklerinde sizi bir adım öne geçirebiliyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Strateji tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle listenize eklemelisiniz. G.I. Joe: War On Cobra APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

G.I. Joe: War On Cobra ekran görüntüleri G.I. Joe: War On Cobra ekran görüntüleri G.I. Joe: War On Cobra ekran görüntüleri G.I. Joe: War On Cobra ekran görüntüleri G.I. Joe: War On Cobra ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciD3 Go!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2020 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 104 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10158

GÜVENLİKİndireceğiniz G.I. Joe: War On Cobra APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.d3go.gijoewaroncobra

APK imzası: c6fec3317165731813dcbd159ce502b456e9998c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder