Modern Dead ikon

Modern Dead APK

v1.23.000

Modern Dead APK oyunuyla gerçek zamanlı bir strateji oyunu.


Kıyamet sonrası dünyanın kurtuluş hikayesini konu alan oyunda RPG tabanlı aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor. Mutantlara ve zombilere karşı vereceğiniz savaşta dünyayı eski güzel günlerine döndürmek sizin elinizde. Dünyanın birçok şehrinde görev noktaları var. Buralara giderek zombi virüsüne karşı koyan sağlıklı insanları bulmanız ve güvenli bölgelere götürmeniz gerekiyor. Daha sonra da zombileri temizledikçe yeni şehirler inşa etme görevine başlıyorsunuz.


Korkunç virüsten yayılan zombileri durdurmak için onlarca silah modeli seçeneğiniz var. İlk başlarda silah çeşitleri fazla değil ama görevleri tamamlamak için yeterli. Seviyenizin yükseldiği bölümlerde yeni silah modellerini kullanmaya başlıyorsunuz.


ONEMT tarafından geliştirilen bu aksiyon dolu RPG oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Zombi oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Modern Dead APK dosyasını ücretsiz indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Modern Dead oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Modern Dead nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Modern Dead APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Modern Dead ekran görüntüleri Modern Dead ekran görüntüleri Modern Dead ekran görüntüleri Modern Dead ekran görüntüleri Modern Dead ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder