Naval Storm TD ikon

Naval Storm TD APK

v0.8.9

Amiraller Naval Storm TD oyunuyla strateji savaşlarında karşı karşıya geliyor.

 

Kule savunma tarzına farklı bir şekilde yaklaşan Naval Storm TD gayet başarılı bir kurguya sahip. Sürükleyici deniz savaşlarına katılacağınız oyuna amiral rütbesinde bir komutan olarak başlıyor ve ada ülkenizi korumak için gerçek oyunculara karşı savaşıyorsunuz. Adanızı korumak için ihtiyacınız olan füze savunma platformları ve düşman engelleyici barikatlar olmak üzere 32 farklı savunma ve saldırı sistemi bulunuyor. Ülkenizin gelişmişlik seviyesine bağlı olarak bu sistemleri gecikmeden kullanmaya başlamanız gerekiyor. Aksi halde üstün bir düşmanın saldırısında her şeyinizi kaybedebilirsiniz.

 

Naval Storm TD'de farklı savunma sistemleri olmasına rağmen esas önemli olan kuleleriniz. Yüksek teknoloji silahlarıyla donatılmış bu kuleleri adanızın ve deniz sınırlarınızın stratejik bölgelerine yerleştirerek savaşlarda avantajlı duruma geçebilirsiniz. Doğru strateji ve doğru zamanda yapacağınız her hamle sizi zafere daha çok yaklaştıracak.

 

3 boyutlu çevre detaylarıyla mükemmel bir grafik deneyimi sunan Naval Storm TD tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Oyuna ait APK dosyasını indirerek deniz ve kule savaşlarının keyfini çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Naval Storm TD ekran görüntüleri Naval Storm TD ekran görüntüleri Naval Storm TD ekran görüntüleri Naval Storm TD ekran görüntüleri Naval Storm TD ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder