Command & Conquer™: Legions ikon

Command & Conquer™: Legions APK

v0.6.14144

Command & Conquer™: Legions Açıklama

Yuri Birliği savaşmaya hazır. Sen de hazır mısın Komutan? Eğer hazırsan Command & Conquer™: Legions oyunu ile sürükleyici savaşlarda kendini göstermeye başla.


Karanlık güçlerin tehdidi altında kalan dünya son olarak süper silahların sahibi Yuri Birliği'nin işgal tehdidiyle karşılaşacak. Command & Conquer™: Legions oyununda dünyayı kurtarmaya çalışan bir komutan olarak yer alacaksınız. Komutan Yuri'ye karşı vereceğiniz savaşta takımınıza liderlik edin ve strateji odaklı saldırılar düzenleyin. Sürükleyici savaş kurgusuyla desteklenen oyunda PvP ve PvE başta olmak üzere birçok oyun modu yer alıyor. Rakiplerinizle karşılaşacağınız çok boyutlu ve gerçek zamanlı savaşlarda emrinizde bulunan onlarca silah modeli bulunuyor. Üstün teknolojiye sahip silahları kullanmak iyi bir strateji ile desteklendiğinde başarı yakın demektir. Kendi stratejinizi geliştirin, düşmanları yok ederek savaş alanını ele geçirin.


PUBG gibi efsanevi savaş oyunu ile öne çıkan Level Infinite ekibinin geliştirdiği bu oyun mükemmel grafikleri ve akıcı oyun kontrolleri sayesinde sürükleyici bir Android savaş oyunu deneyimi sunuyor. Command & Conquer™: Legions APK dosyasını hemen indirin, Yuri birliğine karşı savaşmaya başlayın.

Command & Conquer™: Legions ekran görüntüleri Command & Conquer™: Legions ekran görüntüleri Command & Conquer™: Legions ekran görüntüleri Command & Conquer™: Legions ekran görüntüleri Command & Conquer™: Legions ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.6.14144

GeliştiriciLevel Infinite

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 gün önce

Eklenme tarihi06.06.2024 - 20:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 1.04 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11655

GÜVENLİKİndireceğiniz Command & Conquer™: Legions APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cncm.games

APK imzası: cb72d5f94bf71090dbb242202a9dd6479438862c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Command & Conquer™: Legions oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Command & Conquer™: Legions nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Command & Conquer™: Legions APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder