Star Trek™ Fleet Command ikon

Star Trek™ Fleet Command APK

v1.000.20681

Star Trek™ Fleet Command Açıklama

Komutanlar uzay savaşında! Star Trek™ Fleet Command oyunuyla efsanevi savaşlar sizleri bekliyor.


Uzayın boşluklarında savaşacağınız oyunun kurgusu yıldız üssü komutanları üzerine kurulmuş. Star Trek film serisinde yer alan James T. Kirk, Spock ve Nero gibi ikonik komutanlardan birisini seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı büyük bir rekabete gireceksiniz. Oyundaki en önemli göreviniz, komutanı olduğunuz galaksiyi düşmanlardan korumak. Bunun için de gerçekçi bir strateji kurgulamanız ve her an savaşa hazır olmanız gerekiyor.


Star Trek™ Fleet Command galaksileri açık dünya olarak geliştirilmiş. Yani bildiğimiz uzay kurgusu oldukça geniş ve keşfedilecek bir gezegen sırası sizi bekliyor. Bu gezegenleri tek başınıza keşfetmek ve ele geçirmek oldukça zor. Diğer oyuncularla ittifak kurarak gücünüzü arttırmayı tercih edebilirsiniz, böylece hem savaş sırasında hem de güç paylaşımında daha dengeli bir strateji yürütmeniz mümkün. Oyunda güçlü olmak savaş sırasında çok önemli bir fark. Bu yüzden 4 seviye altındaki oyuncular, üst seviyelerdeki oyuncularla savaşmayacak şekilde bir düzenleme yapılmış. Bu sayede de alt seviyedeyken gelişmek ve güç toplamak çok daha kolay oluyor. Ancak ilerleyen seviyelerde işiniz tabii ki zor.


Star Trek filminden esinlenerek geliştirilen oyun Android savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça fantastik bir senaryo sunuyor. Star Trek™ Fleet Command APK dosyasını indirerek uzay savaşlarındaki yerinizi hemen alın.

Son güncellemede neler var?

Star Trek™ Fleet Command APK son sürüm güncellemesinde;

Syndicate özelliği eklenmiş,

Subay sınıfı için ön ayar özelliği eklenmiş,

Üç yeni subay sınıfı eklenmiş,

Bölge araştırmaya yeni bölgeler eklenmiş, 

Yeni bir Battle Pass eklenmiş.

Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.000.20681

GeliştiriciScopely

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi08.01.2019 - 20:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme47

Dosya boyutu 162 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9260

GÜVENLİKİndireceğiniz Star Trek™ Fleet Command APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.scopely.startrek

APK imzası: a5a8598d5e7544e8f97ba231f53e1466b06c838a

Star Trek™ Fleet Command eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Star Trek™ Fleet Command versiyonları:
  • 1. Star Trek™ Fleet Command v0.733.08647
  • 2. Star Trek™ Fleet Command v0.543.9608
  • 3. Star Trek™ Fleet Command v0.543.8644

Star Trek™ Fleet Command nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Star Trek™ Fleet Command APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder