Star Trek™ Fleet Command ikon

Star Trek™ Fleet Command

v0.543.9608

Komutanlar uzay savaşında! Star Trek™ Fleet Command oyunuyla efsanevi savaşlar sizleri bekliyor.

 

Uzayın boşluklarında savaşacağınız oyunun kurgusu yıldız üssü komutanları üzerine kurulmuş. Star Trek film serisinde yer alan James T. Kirk, Spock ve Nero gibi ikonik komutanlardan birisini seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı büyük bir rekabete gireceksiniz. Oyundaki en önemli göreviniz, komutanı olduğunuz galaksiyi düşmanlardan korumak. Bunun için de gerçekçi bir strateji kurgulamanız ve her an savaşa hazır olmanız gerekiyor.

 

Star Trek™ Fleet Command galaksileri açık dünya olarak geliştirilmiş. Yani bildiğimiz uzay kurgusu oldukça geniş ve keşfedilecek bir gezegen sırası sizi bekliyor. Bu gezegenleri tek başınıza keşfetmek ve ele geçirmek oldukça zor. Diğer oyuncularla ittifak kurarak gücünüzü arttırmayı tercih edebilirsiniz, böylece hem savaş sırasında hem de güç paylaşımında daha dengeli bir strateji yürütmeniz mümkün. Oyunda güçlü olmak savaş sırasında çok önemli bir fark. Bu yüzden 4 seviye altındaki oyuncular, üst seviyelerdeki oyuncularla savaşmayacak şekilde bir düzenleme yapılmış. Bu sayede de alt seviyedeyken gelişmek ve güç toplamak çok daha kolay oluyor. Ancak ilerleyen seviyelerde işiniz tabii ki zor.

 

Star Trek filminden esinlenerek geliştirilen oyun Android savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça fantastik bir senaryo sunuyor. Star Trek™ Fleet Command APK dosyasını indirerek uzay savaşlarındaki yerinizi hemen alın.

Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Madenler için yeni yıldız sistemi,

19 yeni misyon,

3 farklı gemi için yeni yükseltme seçenekleri,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.543.9608

GeliştiriciScopely

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi08.01.2019 - 20:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme34

Dosya boyutu 108 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9260

Güvenlik seçicileri
Star Trek™ Fleet Command eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Star Trek™ Fleet Command versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder