Star Trek™ Fleet Command ikon

Star Trek™ Fleet Command APK

v0.733.08647

Komutanlar uzay savaşında! Star Trek™ Fleet Command oyunuyla efsanevi savaşlar sizleri bekliyor.


Uzayın boşluklarında savaşacağınız oyunun kurgusu yıldız üssü komutanları üzerine kurulmuş. Star Trek film serisinde yer alan James T. Kirk, Spock ve Nero gibi ikonik komutanlardan birisini seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı büyük bir rekabete gireceksiniz. Oyundaki en önemli göreviniz, komutanı olduğunuz galaksiyi düşmanlardan korumak. Bunun için de gerçekçi bir strateji kurgulamanız ve her an savaşa hazır olmanız gerekiyor.


Star Trek™ Fleet Command galaksileri açık dünya olarak geliştirilmiş. Yani bildiğimiz uzay kurgusu oldukça geniş ve keşfedilecek bir gezegen sırası sizi bekliyor. Bu gezegenleri tek başınıza keşfetmek ve ele geçirmek oldukça zor. Diğer oyuncularla ittifak kurarak gücünüzü arttırmayı tercih edebilirsiniz, böylece hem savaş sırasında hem de güç paylaşımında daha dengeli bir strateji yürütmeniz mümkün. Oyunda güçlü olmak savaş sırasında çok önemli bir fark. Bu yüzden 4 seviye altındaki oyuncular, üst seviyelerdeki oyuncularla savaşmayacak şekilde bir düzenleme yapılmış. Bu sayede de alt seviyedeyken gelişmek ve güç toplamak çok daha kolay oluyor. Ancak ilerleyen seviyelerde işiniz tabii ki zor.


Star Trek filminden esinlenerek geliştirilen oyun Android savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça fantastik bir senaryo sunuyor. Star Trek™ Fleet Command APK dosyasını indirerek uzay savaşlarındaki yerinizi hemen alın.

Star Trek™ Fleet Command nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Star Trek™ Fleet Command APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri Star Trek™ Fleet Command ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Star Trek™ Fleet Command APK son sürüm ile;

Yeni epik subay karakteri eklenmiş,

Fraksiyon ve Uzay geliştirilmiş,

Battle Pass özelliği eklenmiş,

Oyun verilerinin takılmasına sebep olan bir hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder