Arcane Showdown ikon

Arcane Showdown APK

v1.0.5

Arcane Showdown Açıklama

Arcane Showdown APK oyunu ile destansı savaşlar sizi bekliyor.


Gerçek zamanlı strateji kurgusuna sahip olan Arcane Showdown oyununda, büyük bir savaş arenasına ordunuzla birlikte çıkacak ve gerçek oyunculara karşı hünerlerinizi sergilemek için kıyasıya savaşacaksınız. Oyunun en önemli özelliği, kart tabanlı geliştirilmiş olması. Yani, bu oyunda ordunuzu kart tabanlı strateji desteleri ile yönetiyorsunuz. Askeri birlikleriniz, büyülü güçler, stratejiler ve savaşa dair aklınıza ne geliyorsa hepsini kart desteleri ile belirliyorsunuz.


Oyunda her yetenek ve her askeri birlik için ayrı bir kart destesi bulunuyor. Savaşlarda göstereceğiniz ilerlemelere bağlı olarak hemen her desteye ulaşmanız mümkün. Ancak özellikle fantastik oyun yaratıkları ve büyülü güçlere sahip kartlara ulaşmak hiç kolay değil. Stratejinizi savaş arenasında başarıyla uygulayarak gücünüzü arttırın, her özel kart destesine ulaşın. Oyunun kritik noktası bu.


Arcane Showdown'ın gerçek zamanlı strateji kurgusuna sahip olduğunu söylemiştik. Yani savaş sırasında her oyuncu stratejisini anlık olarak belirliyor. Bu hem avantajlı hem de dezavantajlı bir durum. Kart destesi güçlü olmayan oyuncuların stratejiyi başarıyla uygulamaları şart. Aksi halde yenilgi kaçınılmaz. Strateji geliştirme konusunda kendinize güveniyorsanız Arcane Showdown APK dosyasını indirerek arenadaki yerinizi alın. Oyun grafik ve kontroller açısından gayet iyi düzeyde. İyi eğlenceler.

Arcane Showdown ekran görüntüleri Arcane Showdown ekran görüntüleri Arcane Showdown ekran görüntüleri Arcane Showdown ekran görüntüleri Arcane Showdown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciBig Huge Games, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.10.2020 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 125 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10609

GÜVENLİKİndireceğiniz Arcane Showdown APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexonm.bhgrts.adk

APK imzası: eb2e2225e34876b3a9b5e70cb6efd120598c7df4

Arcane Showdown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Arcane Showdown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder