Game of Empires: Warring Realms ikon

Game of Empires: Warring Realms APK

v1.4.57

Game of Empires: Warring Realms Açıklama

Game of Empires APK oyunu ile tarihi savaşlara katılın.


Tarihsel savaşları konu alan Game of Empires oyununda fantastik bir hikaye sizleri bekliyor. Fethedeceğiniz geniş bir dünya haritası içeren oyuna kendi medeniyetinizi kurarak başlıyor ve bu medeniyeti dünyaya yaymak için savaşıyorsunuz. Tarih efsanesi Atlantis'in gizemli hikayesini de içeren Game of Empires gerçek bir imparatorluk savaşı olarak tasarlanmış. Geniş oyun kurgusunda ister savaşçı karakterinizi ortaya koyun isterseniz barışçıl ittifaklar yoluyla dünyayı dize getirin.


Game of Empires oyununda sürükleyici bir savaş kurgusu var. Gerçek zamanlı olarak katılacağınız bu savaşlarda rakip oyuncuları yendikçe onların topraklarını ele geçirecek ve ganimetlerini toplayacaksınız. İmparatorluk döneminde devletlerin en önemli geliri ganimet ve ticarettir. Kendi imparatorluğunuzu geliştirmek için ihtiyacınız olan kaynakları rakiplerinizden ele geçirecek ve ticaret yoluyla zenginleşmeye çalışacaksınız.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan bu imparatorluk savaşı oyunu fantastik hikayesi ve sürükleyici kurgusu sayesinde oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz Game of Empires APK kurulum dosyasını şimdi indirin ve kendi imparatorluğunuzu kurarak dünya tarihindeki savaşlarda yer alın.

Game of Empires: Warring Realms ekran görüntüleri Game of Empires: Warring Realms ekran görüntüleri Game of Empires: Warring Realms ekran görüntüleri Game of Empires: Warring Realms ekran görüntüleri Game of Empires: Warring Realms ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.57

GeliştiriciEraTraveler Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 gün önce

Eklenme tarihi17.03.2023 - 14:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 499 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11324

GÜVENLİKİndireceğiniz Game of Empires: Warring Realms APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.global.aoempires

APK imzası: e56dc99f8bbc82f37ddadde8fa3e975a9f58bc49

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Game of Empires: Warring Realms oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Game of Empires: Warring Realms nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Empires: Warring Realms APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder