Lapse: A Forgotten Future ikon

Lapse: A Forgotten Future APK

v2.0.3

Lapse: A Forgotten Future, kıyamet sonrasında dünyayı yeniden kurmaya çalışacağınız sürükleyici bir strateji oyunu.


2075 yılından sonra geçen oyun hikayesinde devlet yöneticiliği gibi kritik bir görevi üstleniyorsunuz. Ulusunuzu yeniden diriltmek için önemli konularda karar almanız gerekiyor. Konular kart şeklinde sırasıyla önünüze geldiğinde parmağınızı sağa veya sola kaydırarak başkanın onayına sunmuş oluyorsunuz. Bu aşamada başkanla birlikte alacağınız kararlar ulusunuzu kurtarabilir ya da yok edebilir. Hepsi vereceğiniz kararların doğruluğuna bağlı durumda. Bu nedenle başkana sunacağınız konuları ve alacağınız kararları iyice düşünmeniz gerekiyor.


Lapse: A Forgotten Future'da oyuncular için seviye ilerlemesi yok, bunun yerine yöneticilik yapılan yıl süresi kullanılmış. Bu süre uzadıkça oyundaki başarı puanınız azalmaya başlıyor, çünkü ulusunuzu kurtarmak için doğru kararları kısa sürede bile alma şansınız var. Yapmanız gereken sadece iyi düşünmek ve doğru kararı vermek.

Lapse: A Forgotten Future ekran görüntüleri Lapse: A Forgotten Future ekran görüntüleri Lapse: A Forgotten Future ekran görüntüleri Lapse: A Forgotten Future ekran görüntüleri Lapse: A Forgotten Future ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni senaryolar eklenmiş,

Korece dil desteği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder