Clash of Clans ikon

Clash of Clans APK

v13.675.6

Clash of Clans oyunu ile fantastik savaşlar sizleri bekliyor. Supercell tarafından geliştirilen ve artık bir klasik olarak kabul edilen savaş ve strateji oyunu olan Clash of Clans ile kendi köyünüzü kurun ve onu muhteşem bir kaleye dönüştürün. Ücretsiz Clash of Clans APK dosyasını indirin ve savaştaki yerinizi alın!


Tüm dünyadan milyonlarca oyuncunun kurduğu klanlara karşı Barbarlar, Okçular, Yaban Domuzu Binicileri, Büyücüler ve Ejderhalardan oluşan ordunuzla birlikte saldırın ve tüm ganimetlerini ele geçirin. Düşman klanları ile ister tek başına istersen de arkadaş klanları ile savaşabilirsiniz. Savaşta kendi klanınızı ve ordunuzu korumak için top, kule ve kale duvarlarını kullanmalısınız.


Google Play üzerinde milyonlarca beş yıldız alan efsane Clash of Clans APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. Oyunun herhangi bir eski sürümünü indirmek isterseniz 'eski versiyonlar' kısmından indirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Clash of Clans ekran görüntüleri Clash of Clans ekran görüntüleri Clash of Clans ekran görüntüleri Clash of Clans ekran görüntüleri Clash of Clans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Clash of Clans APK yeni sürüm ile birlikte; Tomruk Yeni Yılı isimli büyük bir güncelleme yapılmış. İki yeni süper birlik ve yeni kuşatma makinesi dahil birçok içerik oyuna eklenmiş.

Artıları

Destansı oyun hikayesi,

Savaş ve savunma için birçok mühimmat seçeneği,

Arkadaşlarla oynayabilme.

Eksileri

Oyun içi bazı materyaller çok pahalı.

Yorumlar

Clash of Clans için toplam 630 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 gün önce Clash of Clans v13.675.6 için
Bakın burdan indiryorum eskden minecraft indirmiştim ama böyle olmadı apk yı inmiyo ama minecaftta olmuştu
Ziyaretçi14 gün önce Clash of Clans v13.675.6 için
Çok kötü normal oyuna gönderiyor.
Ziyaretçi1 ay önce Clash of Clans v13.576.9 için
cok iyi
Ziyaretçi2 ay önce Clash of Clans v13.576.9 için
sagol
Ziyaretçi3 ay önce Clash of Clans v13.576.7 için
telefona dusyarmi