Warpath: Ace Shooter ikon

Warpath: Ace Shooter APK

v6.20.41

Warpath: Ace Shooter Açıklama

Warpath Ace Shooter, Android için geliştirilen sürükleyici bir savaş oyunu.


FPS tarzında geliştirilen Warpath Ace Shooter APK oyununda fantastik bir savaş hikayesi oyuncuları bekliyor. Avrupa kıtasında gerçekleşen savaşlarda keskin nişancı görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun öne çıkan özelliği savaştaki komutanların sizin gibi gerçek oyuncular tarafından kontrol ediliyor olması. Yani karşınızdaki düşman birlikleri gerçek bir insan tarafından kontrol ediliyor. Bu nedenle stratejilerinizi geliştirirken buna dikkat etmeniz şart.


Askeri bir komutan olarak katılacağınız oyunda keskin nişancı görevleri size ait. Savaş alanında belirlenen hedefleri yok ederek ordunuzun savaşı kazanmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Oyun içerisinde birçok keskin nişancı tüfeği ve bunlara uygun dürbün seçenekleri var. Savaşın şartlarına göre uygun gördüğünüz tüfekle savaşa katılabilirsiniz.


Warpath'in sevdiğimiz diğer bir özelliği ise geniş ve gerçekçi savaş haritaları. Şehir ve dağlık bölge gibi değişen temalara sahip haritalar yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilmiş. Sürükleyici animasyonlarla da savaş sahneleri oldukça gerçekçi bir görünüme kazandırılmış. Eğer Android savaş oyunlarını seviyorsanız Warpath Ace Shooter kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Warpath Ace Shooter APK dosyasını hemen indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Warpath: Ace Shooter APK son sürüm ile oyun alt yapısı geliştirilmiş ve menü geçişleri yenilenmiş.

Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.20.41

GeliştiriciLilith Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2022 - 21:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 91.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11077

GÜVENLİKİndireceğiniz Warpath: Ace Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wondergames.warpath.gp

APK imzası: 5e4626f4ee0f72431eed1c4a58820b8c063e098a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder