Warpath: Ace Shooter ikon

Warpath: Ace Shooter APK

v4.32.10

Warpath Ace Shooter, Android için geliştirilen sürükleyici bir savaş oyunu.


FPS tarzında geliştirilen Warpath Ace Shooter APK oyununda fantastik bir savaş hikayesi oyuncuları bekliyor. Avrupa kıtasında gerçekleşen savaşlarda keskin nişancı görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun öne çıkan özelliği savaştaki komutanların sizin gibi gerçek oyuncular tarafından kontrol ediliyor olması. Yani karşınızdaki düşman birlikleri gerçek bir insan tarafından kontrol ediliyor. Bu nedenle stratejilerinizi geliştirirken buna dikkat etmeniz şart.


Askeri bir komutan olarak katılacağınız oyunda keskin nişancı görevleri size ait. Savaş alanında belirlenen hedefleri yok ederek ordunuzun savaşı kazanmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Oyun içerisinde birçok keskin nişancı tüfeği ve bunlara uygun dürbün seçenekleri var. Savaşın şartlarına göre uygun gördüğünüz tüfekle savaşa katılabilirsiniz.


Warpath'in sevdiğimiz diğer bir özelliği ise geniş ve gerçekçi savaş haritaları. Şehir ve dağlık bölge gibi değişen temalara sahip haritalar yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilmiş. Sürükleyici animasyonlarla da savaş sahneleri oldukça gerçekçi bir görünüme kazandırılmış. Eğer Android savaş oyunlarını seviyorsanız Warpath Ace Shooter kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Warpath Ace Shooter APK dosyasını hemen indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Warpath: Ace Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Warpath: Ace Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Warpath: Ace Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri Warpath: Ace Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder