Siegefall ikon

Siegefall APK

v1.6.0m

Sürükleyici aksiyon hikayesiyle dikkat çeken Siegefall'da gerçek oyunculara karşı PvP savaşlarında krallığınızı büyütmek için mücadele edin.

 

Kendi krallığınızı ve ordunuzu kurarak başladığınız Siegefall çevrimiçi oyuncularla karşılaşacağınız geniş bir savaş haritası içeriyor. Her oyuncunun amacı aynı: En iyi stratejiyi belirlemek ve diğer krallıkları fethetmek. Canlı düellolar ve klan sistemi gibi farklı modlarda gerçekleşen savaşların öne çıkan kahramanları ise mutasyona uğramış canavarlar. -İkonik olarak her krallıkta bulunan bu canavarlar ordunun temel direği sayılıyor. Ancak aralarından bazı karakterler krallığınızın kahramanı oluyor. Bunu belirleyecek olan da belirleyeceğiniz stratejiler.

 

Gerçek zamanlı strateji ve PvP savaşı oyunları arasında Gameloft'un tecrübesi Siegefall'ı bir adım öne çıkarıyor. Yüksek kaliteli grafikler ve başarılı oyun kontrolleri de Siegefall'ı denemek için iyi bir sebep. İyi oyunlar.

Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder