Siegefall ikon

Siegefall APK

v1.6.0m

Siegefall Açıklama

Sürükleyici aksiyon hikayesiyle dikkat çeken Siegefall'da gerçek oyunculara karşı PvP savaşlarında krallığınızı büyütmek için mücadele edin.

 

Kendi krallığınızı ve ordunuzu kurarak başladığınız Siegefall çevrimiçi oyuncularla karşılaşacağınız geniş bir savaş haritası içeriyor. Her oyuncunun amacı aynı: En iyi stratejiyi belirlemek ve diğer krallıkları fethetmek. Canlı düellolar ve klan sistemi gibi farklı modlarda gerçekleşen savaşların öne çıkan kahramanları ise mutasyona uğramış canavarlar. -İkonik olarak her krallıkta bulunan bu canavarlar ordunun temel direği sayılıyor. Ancak aralarından bazı karakterler krallığınızın kahramanı oluyor. Bunu belirleyecek olan da belirleyeceğiniz stratejiler.

 

Gerçek zamanlı strateji ve PvP savaşı oyunları arasında Gameloft'un tecrübesi Siegefall'ı bir adım öne çıkarıyor. Yüksek kaliteli grafikler ve başarılı oyun kontrolleri de Siegefall'ı denemek için iyi bir sebep. İyi oyunlar.

Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri Siegefall ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.0m

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi24.01.2018 - 13:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme214

Dosya boyutu 51.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8171

GÜVENLİKİndireceğiniz Siegefall APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftTHHM

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder