Game of Survival ikon

Game of Survival APK

v1.2.26

Game of Survival Açıklama

Game of Survival oyunuyla zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi başlıyor.


Büyük bir zombi salgınından sonra insanlık kurtuluş mücadelesi vermeye başlamıştır. Game of Survival ile bu hikayeye siz de katılacak, zombi istilasına karşı büyük bir hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Oyunun ilk başında sizin bölgenizde kimse bulunmuyor. Bu nedenle ilk bölümlerde zombilere karşı tek başınıza mücadele vermeniz gerekiyor.


Game of Survival aslında bir savaş oyunu değil, daha çok hayatta kalma macerası ön plana çıkıyor. Hayatta kalmak içinse yapmanız gereken belli: çevreden kaynakları toplamak, ilkel silah üreterek kendinizi korumak ve tabii ki sizi güvende tutacak bir ev inşa etmek. Henüz oyunun başında karşınıza gelen bu zor görevleri tamamladıktan sonra bölgenizdeki zombileri yok etmeye başlıyor ve sizin gibi sağlıklı insanları bularak zombi mücadelesini büyütüyorsunuz.


Android strateji oyunları arasında yer alan Game of Survival, zombilere karşı büyük bir mücadeleyi konu alıyor. Geniş oyun içeriği ve akıcı oyun kurgusu ile zombi oyunlarını sevenler için bu oyun mükemmel seçeneklerden birisi. Game of Survival APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek zombi istilasına karşı hayatta kalma macerasına hemen katılın. İyi oyunlar.

Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.26

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2020 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme76

Dosya boyutu 290 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10211

GÜVENLİKİndireceğiniz Game of Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.elex.twd.gp

APK imzası: ce601a551673e7eafef677dc7bc0a3e51923a507

Game of Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder