Game of Survival ikon

Game of Survival APK

v1.2.26

Game of Survival oyunuyla zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi başlıyor.


Büyük bir zombi salgınından sonra insanlık kurtuluş mücadelesi vermeye başlamıştır. Game of Survival ile bu hikayeye siz de katılacak, zombi istilasına karşı büyük bir hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Oyunun ilk başında sizin bölgenizde kimse bulunmuyor. Bu nedenle ilk bölümlerde zombilere karşı tek başınıza mücadele vermeniz gerekiyor.


Game of Survival aslında bir savaş oyunu değil, daha çok hayatta kalma macerası ön plana çıkıyor. Hayatta kalmak içinse yapmanız gereken belli: çevreden kaynakları toplamak, ilkel silah üreterek kendinizi korumak ve tabii ki sizi güvende tutacak bir ev inşa etmek. Henüz oyunun başında karşınıza gelen bu zor görevleri tamamladıktan sonra bölgenizdeki zombileri yok etmeye başlıyor ve sizin gibi sağlıklı insanları bularak zombi mücadelesini büyütüyorsunuz.


Android strateji oyunları arasında yer alan Game of Survival, zombilere karşı büyük bir mücadeleyi konu alıyor. Geniş oyun içeriği ve akıcı oyun kurgusu ile zombi oyunlarını sevenler için bu oyun mükemmel seçeneklerden birisi. Game of Survival APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek zombi istilasına karşı hayatta kalma macerasına hemen katılın. İyi oyunlar.

Game of Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri Game of Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder