Viking Village ikon

Viking Village

v6.3.3

Viking Village gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Vikinglerin ilkel döneminde geçen oyun hikayesi, kendi köyünüzü ve ihtiyacınız olan yapıları kurmanızla başlıyor. Ancak köyde yapacağınız bu savaşçı ve köylülerinizin kalacağı binaları inşa etmek için öncelikle gerekli malzemeleri doğadan toplamanız gerekiyor. İlk bölümleri geçtikten sonra düşmanlarla yapacağınız savaş sonrasında elde edeceğiniz ganimetler sayesinde köyünüzü geliştirebiliyorsunuz.

 

Viking Village kale savaşı, köy işgali ve survive modları başta olmak üzere toplamda 8 oyun modu sunuyor. Modların birçoğu gerçek zamanlı strateji tabanlı ve internet üzerinden gerçek oyunculara karşı yürüteceğiniz savaşları konu alıyor. Buna ek olarak bazı modlarda sadece köyünüzü geliştirme ve savaş ordunuz için gemi inşa etme işlerini yapabiliyorsunuz. Güçsüz olduğunuz bir dönemde savaş moduna girmek yerine bu modları kullanmak kesinlikle daha iyi. Aksi halde ani bir barbar saldırısıyla her şeyinizi kaybetme ihtimaliniz var.

 

Oyunda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve tam bir çizgi film tadı veriyor. Köy tarzı savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız Viking Village mutlaka denemeniz gereken bir yapım. Ücretsiz olarak sunulan APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Viking Village ekran görüntüleri Viking Village ekran görüntüleri Viking Village ekran görüntüleri Viking Village ekran görüntüleri Viking Village ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.3.3

GeliştiriciLimitless Fun, LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.01.2018 - 14:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme208

Dosya boyutu 47.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8120

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder