Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ikon

Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası APK

v1.75.4.0

Champion Strike, PvP tabanlı geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.


Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası adıyla Google Play'de kullanıcıların beğenisine sunulan oyun savaş ve strateji oyunu sevenleri bir araya getiriyor. Tamamen gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı strateji savaşlarına katılacağınız Champion Strike ile Arena savaşları sizleri bekliyor. Kontrolünüzdeki takımla birlikte rakibinizin zayıf noktasına veya takımın belli bir kısmına saldırı düzenleyebilirsiniz.


Champion Strike'da otomatik saldırı seçeneği yok, tüm savaş sizin stratejileriniz ve kararlarınız üzerinden ilerliyor. Champion Strike karakterleri temel olarak kart tabanlı yeteneklere sahip. Fantastik yeteneklerle donatılmış kartlardan kendi destenizi oluşturuyor ve onları geliştiriyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken oyundaki çeşitli liglere katılarak gerçek zamanlı savaşlarda strateji yeteneklerinizi göstermek.


Two Hands oyun stüdyosunun geliştirdiği bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı oyun kurgusu ile Champion Strike Android savaş ve strateji oyunları sevenler için gayet ideal bir yapım. Champion Strike APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı PvP savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ekran görüntüleri Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ekran görüntüleri Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ekran görüntüleri Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ekran görüntüleri Champion Strike Kahramanların Mücadele Arenası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder