Blitz Brigade: Rival Tactics ikon

Blitz Brigade: Rival Tactics

v1.1.2q

Gerçek zamanlı strateji oyunu Blitz Brigade: Rival Tactics ile taktik savaşlarda rakiplerinizi yok etmek için mücadele ediyorsunuz.

 

İzometrik bir platform üzerinde gerçekleşen savaşlarda tek amacınız kendi askeri birimlerinizi korurken, düşman askerlerini olabildiğince kısa sürede yok etmek. Clash Royale benzeri kurguya sahip olan Blitz Brigade: Rival Tactics'in farklı yanı her şeyi kontrol edeceğiniz bir merkezi komuta kademesi inşa ediyor olmanız. Kuracağınız bu merkezi komuta kademesinde hem stratejilerinizi geliştiriyor hem de ordunuzu büyütmek için ihtiyacınız olan malzeme ve askeri teçhizatları üretiyorsunuz.

 

Blitz Brigade savaşlarında göstereceğiniz başarı ileri seviyelerde Satoru Hokama, Duncan McCracken ve Albert Donati gibi ikonik kahramanları manganıza katmanızı sağlayacak. Bu tür kahramanların savaş alanındaki askeri yetenekleri sayesinde savaşların favorisi oluyorsunuz. Tüm oyuncuların bu karakterleri kazanması mümkün olduğu için stratejilerinizi tam zamanında harekete geçirmeniz şart. Aksi halde ani bir hamle ile savaşı kaybedebilirsiniz.

 

Başarılı fizik motoru ve yüksek kaliteli grafikleri sayesinde Blitz Brigade: Rival Tactics'in oyun keyfi oldukça yüksek. Gerçek zamanlı strateji savaşlarını seviyorsanız Blitz Brigade'yi de alternatifleriniz arasına kesinlikle almalısınız. Gameloft'un birçok oyunu gibi Blitz Brigade: Rival Tactics de ücretsiz oynanabiliyor ancak isterseniz oyun içi satın alma yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Blitz Brigade: Rival Tactics ekran görüntüleri Blitz Brigade: Rival Tactics ekran görüntüleri Blitz Brigade: Rival Tactics ekran görüntüleri Blitz Brigade: Rival Tactics ekran görüntüleri Blitz Brigade: Rival Tactics ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2q

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.01.2018 - 11:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme133

Dosya boyutu 86.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8153

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder