Fetih 2: Sultanların İhtişamı ikon

Fetih 2: Sultanların İhtişamı APK

v3.5.0

Fetih 2: Sultanların İhtişamı Açıklama

Fetih 2 Sultanların İhtişamı, imparatorluğunuzu kurup yöneteceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.


İmparator olmak nasıl bir duygu olabilir? Saldırın, kuşatın, geri çekilin, emredin. Her şey sizin emrinizde. Fetih 2 ile kuracağınız imparatorluğu yönetin, yeni bölgeler keşfederek topraklarınızı genişletin, haremde kadınlarla vakit geçirin, gerçek zamanlı savaşlarda gerçek oyunculara karşı savaşın.


Gerçek zamanlı strateji temeline dayanan oyunda imparatorluğunuzun fantastik bir tarihi hikayesi sizi bekliyor. Kuracağınız imparatorluğun hikayesini yazacak olan sadece sizsiniz. Doğru kararlar vererek imparatorluğunuzun kaderini belirliyor; savaşlarda göstereceğiniz başarılarla rakiplerinize korku salıyorsunuz.


Android strateji oyunları arasında fantastik tarihi hikayesiyle öne çıkan Fetih 2 tamamen ücretsiz sunuluyor. Fetih 2 APK dosyasını hemen indirerek imparatorluğunuzu kurup yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Fetih 2 APK güncel sürümünde Kingdom Merge özelliği eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.0

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.09.2019 - 17:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1058

Dosya boyutu 309 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9857

GÜVENLİKİndireceğiniz Fetih 2: Sultanların İhtişamı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.conquerors2

APK imzası: 99f9274c15d6c5ae3f0f5c64bdc1d3130bb5d93b

Fetih 2: Sultanların İhtişamı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Fetih 2: Sultanların İhtişamı versiyonları:
  • 1. Fetih 2: Sultanların İhtişamı v2.0.4
  • 2. Fetih 2: Sultanların İhtişamı v1.0.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Fetih 2: Sultanların İhtişamı oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Fetih 2: Sultanların İhtişamı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fetih 2: Sultanların İhtişamı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

8 kullanıcı oyuna göre

Fetih 2: Sultanların İhtişamı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Fetih 2: Sultanların İhtişamı v1.0.1 için
İşe yarıyor mu