Fetih 2: Sultanların İhtişamı ikon

Fetih 2: Sultanların İhtişamı APK

v2.0.4

Fetih 2: Sultanların İhtişamı Açıklama

Fetih 2: Sultanların İhtişamı, imparatorluğunuzu kurup yöneteceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.


İmparator olmak nasıl bir duygu olabilir? Saldırın, kuşatın, geri çekilin, emredin. Her şey sizin emrinizde. Fetih 2 ile kuracağınız imparatorluğu yönetin, yeni bölgeler keşfederek topraklarınızı genişletin, haremde kadınlarla vakit geçirin, gerçek zamanlı savaşlarda gerçek oyunculara karşı savaşın.


Gerçek zamanlı strateji temeline dayanan oyunda imparatorluğunuzun fantastik bir tarihi hikayesi sizi bekliyor. Kuracağınız imparatorluğun hikayesini yazacak olan sadece sizsiniz. Doğru kararlar vererek imparatorluğunuzun kaderini belirliyor; savaşlarda göstereceğiniz başarılarla rakiplerinize korku salıyorsunuz.


Android strateji oyunları arasında fantastik tarihi hikayesiyle öne çıkan Fetih 2 tamamen ücretsiz sunuluyor. Fetih 2 APK dosyasını hemen indirerek imparatorluğunuzu kurup yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Fetih 2: Sultanların İhtişamı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fetih 2: Sultanların İhtişamı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fetih 2 APK son sürüm ile oyun arayüzünde güncellemeler yapılmış, hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Fetih 2: Sultanların İhtişamı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Fetih 2: Sultanların İhtişamı v1.0.1 için
İşe yarıyor mu