Fetih 2: Sultanların İhtişamı ikon

Fetih 2: Sultanların İhtişamı

v1.0.1

*Oyun Özellikleri*

Çok oyunculu çevrimiçi PvP savaşları

Dünyadaki milyonlarca oyuncuya karşı gerçek zamanlı strateji savaşını ver! Konu savaş olunca her şey olabilir. Lonca arkadaşının Şehir'i ateşler altındayken ne yapacaksın? İşgalcileri geri püskürtmek için seçkin Birlikler'ini mi göndereceksin yoksa Saldıran oyuncuya karşı koalisyon mu oluşturacaksın? Seçim senin!


Küresel mega sunucularımızda istediğin bir yere git! Krallık'ında sessiz ve sakince geliş ya da saldırabileceğin oyuncularla dolu bir başkasına geç. Fetih Dünyası'nın Vilayetler'i olan 6 Başkent'i ve 1 Sarayı ele geçirmeye çalış! Güçlü Loncalar, etkilerini arttırmak için gözlerini Vilayetler'den ayırmıyor! Gerçek bir Fatih olduğunu kanıtla! Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı gibi rekabetçi savaş alanlarında rakiplerine karşı mücadele ver.


Romantikleş

Bir savaş oyununun sıkıcı olmasına gerek yok. Konuşarak, hediyeler vererek, yemek yiyerek ve mini oyuncular oynayarak Eşler'in ile zaman geçir.  Kim aşk ve kariyeri dengeleyemeyeceğini söylüyor ki? Bir harem oluştur ve Şehir'ini güçlendirmek için Eşler'inin sevgisini kazan!

Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi10.09.2019 - 17:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 63.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9857

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder