The Grand Mafia ikon

The Grand Mafia APK

v1.0.355

The Grand Mafia APK oyunuyla yer altının aksiyon dolu dünyasına katılın.


Eski bir mafya babası öldükten sonra aileyi tekrar bir araya getirecek büyük bir lider gerekiyor. Bu lider siz olabilir misiniz? Şehri ele geçiren hukuksuz örgütler vatandaşları rahatsız ediyor, aileler rahatsız. Bu duruma el atarak büyük bir mafya babası olmak sizin elinizde. Oyun hikayesine göre otoritenizi güçlendirmek ve şehirdeki tüm kontrolü ele geçirmek için şehrin önde gelen isimlerini, iş insanlarını, küçük çete liderlerini ve hatta memurları kendi yapılanmanıza dahil etmeniz gerekiyor. Bunu başarmak için de büyük bir lider olduğunuzu kanıtlamak zorundasınız.


The Grand Mafia oyununda mafya görevlerini yerine getirmek için farklı asker seçenekleri mevcut. Gangster, motorlu grup ve saldırı araçları gibi yapılanmalar sayesinde mafyanızı güçlendirecek ve adaletsizliklere karşı mücadele edeceksiniz. Her ne kadar iyi bir mafya olmanıza rağmen siz de bir yasa dışı örgüt olarak çalışıyorsunuz. Bu yüzden görevlerinizi yerine getirirken arkanızda iz bırakmamaya özen göstermeniz şart.


YottaGames ekibinin geliştirdiği bu oyun strateji tabanlı mafya oyunları arasında öne çıkmayı başarıyor. Kendine has kurgusu ve başarılı grafik modellemesi sayesinde severek oynayacağınız bu oyuna hemen başlamak için The Grand Mafia APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

The Grand Mafia nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Grand Mafia APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Grand Mafia ekran görüntüleri The Grand Mafia ekran görüntüleri The Grand Mafia ekran görüntüleri The Grand Mafia ekran görüntüleri The Grand Mafia ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder