Konuşan Tom Su Savaşı ikon

Konuşan Tom Su Savaşı APK

v1.6.6.381

Konuşan Tom Su Savaşı oyunuyla sevimli kedi Tom gerçek oyuncularla karşılaşıyor.

 

Oyun tam bir su savaşı kampı şeklinde ilerliyor. Başlangıçtan itibaren Tom ile bilrikte kampınızı inşa ediyor ve su savaşı için gerekli olan tüm malzemeleri üretmeye başlıyorsunuz. Bunların arasında kahraman üretim yeri, para fabrikası, enerji tesisi ve birlik dükkanı en çok ihtiyaç duyacağınız yapılar. Dolayısıyla kampı bunlarla birlikte kurmaya başlamak size avantaj getiriyor.

 

Konuşan Tom Su Savaşı'nda mancınık, top ve kule gibi hem savunma hem de saldırı amaçlı silahlar var. Bunları kampınızın farklı noktalarına yerleştirdiğinizde rakiplerin ani saldırılarına karşı koyma şansınız artıyor. Rakip zayıfladığı anda sağlam bir saldırı stratejisi ile savaşın galibi olabiliyorsunuz. Oyunda rakipleri yendikçe hem para kazanıyor, hem de rakip kamplarındaki malzemeleri ele geçiriyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan grafik ve kontrol yapısı diğer Konuşan Tom oyunları ile oldukça benzer. Outfit7 ekibinin ücretsiz sunduğu Konuşan Tom Su Savaşı APK dosyasını indirerek Tom'un su savaşı macerasına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Konuşan Tom Su Savaşı ekran görüntüleri Konuşan Tom Su Savaşı ekran görüntüleri Konuşan Tom Su Savaşı ekran görüntüleri Konuşan Tom Su Savaşı ekran görüntüleri Konuşan Tom Su Savaşı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki küçük hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Konuşan Tom Su Savaşı için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Konuşan Tom Su Savaşı v1.6.6.381 için
İndirdim ama oyun hileli değil acillll cevap etap bekliyorum...
Ziyaretçi2 yıl önce Konuşan Tom Su Savaşı v1.6.6.381 için
Çok iyi
Ziyaretçi2 yıl önce Konuşan Tom Su Savaşı v1.6.6.381 için
Süper oyun
E-A2 yıl önce Konuşan Tom Su Savaşı v1.6.6.381 için

Harika!

Ziyaretçi3 yıl önce Konuşan Tom Su Savaşı v1.5.36.354 için
Oyun hilelimi