Osmanlı Savaşları ikon

Osmanlı Savaşları APK

v3.4.9

Şehzadeler kuracakları büyük imparatorlukla Osmanlı Savaşları oyununda güçlerini çarpıştırıyorlar.


Çevrimiçi çok oyunculu olarak geliştirilen oyunda Osmanlı Şehzadesi olarak kendi imparatorluğunuzu kuracak ve cihan imparatoru olmak için savaşacaksınız. En büyük hükümdarlığa doğru giden bu zorlu savaşlarda Yeniçeriler, Lağımcılar, Akıncılar, Sipahiler ve Topçular dahil olmak üzere Osmanlı Devleti'nin bütün Askeri birimleri sizinle birlikte meydana çıkıyor. Bu birimleri hayata geçirmeniz için ilk gerekli olan şehrinizdeki asker yetiştirme ocaklarını kurmak ve ihtiyacı olan ganimetleri savaşlar aracılığıyla elde etmek. Osmanlı mimarisine uygun yapılarla kuracağınız şehri korumak için belli stratejik bölgelere savunma kuleleri inşa etmeniz oldukça önemli. Bu kuleler sayesinde ani düşman saldırılarını önceden haber alarak savunma stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.


Osmanlı Savaşları'nda karşılaşacağınız tüm savaşçılar sizin gibi birer Şehzade ve gerçek oyunculardan oluşuyorlar. Oyundaki Beylik Sistemi çevrimiçi oyuncuların müttefik olarak birlikte hareket etmesini sağlıyor. Sistem aracılıyla kendi beyliğinizi kurabilir veya daha önceden kurulan bir beyliğe katılarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Başarılı grafik kalitesine sahip olan Osmanlı Savaşları oyununda savaş sahneleri de çarpıcı üç boyutlu efektlerle desteklenmiş. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen oyunun APK dosyasını indirin ve kendi cihan imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Osmanlı Savaşları APK son sürüm güncellemesi ile oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Osmanlı Savaşları için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.4.9 için
Abi oyuna bence savaşa gideceğimiz anda ihtiyat destek yedek atlı 30 40 Türkmen asker olmalı binası oba gibi ama küçük olmalı yorumumu dikkate alınız teşekkürler
Ziyaretçi2 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.0.1 için
Bence çok güzel.(desem yalan olur)!!!!
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.0.1 için
oyunsa cami olsun
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.0.1 için
Oyun güzel fakat bi süre sonra kasıyor oyun farklı uluslar da olsun ve gemi saldırısı gibi bölümlerde olsun
Ziyaretçi1 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.4.9 için
Doğru şehir haritasının bir kısmı göl gibi olsun ve saldırıda çıkarma yapalım
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Savaşları v3.0.1 için
Çok guzel