Osmanlı Savaşları

Osmanlı Savaşları

v2.7

Şehzadeler kuracakları büyük imparatorlukla Osmanlı Savaşları oyununda güçlerini çarpıştırıyorlar.

 

Çevrimiçi çok oyunculu olarak geliştirilen oyunda Osmanlı Şehzadesi olarak kendi imparatorluğunuzu kuracak ve cihan imparatoru olmak için savaşacaksınız. En büyük hükümdarlığa doğru giden bu zorlu savaşlarda Yeniçeriler, Lağımcılar, Akıncılar, Sipahiler ve Topçular dahil olmak üzere Osmanlı Devleti'nin bütün Askeri birimleri sizinle birlikte meydana çıkıyor. Bu birimleri hayata geçirmeniz için ilk gerekli olan şehrinizdeki asker yetiştirme ocaklarını kurmak ve ihtiyacı olan ganimetleri savaşlar aracılığıyla elde etmek. Osmanlı mimarisine uygun yapılarla kuracağınız şehri korumak için belli stratejik bölgelere savunma kuleleri inşa etmeniz oldukça önemli. Bu kuleler sayesinde ani düşman saldırılarını önceden haber alarak savunma stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Osmanlı Savaşları'nda karşılaşacağınız tüm savaşçılar sizin gibi birer Şehzade ve gerçek oyunculardan oluşuyorlar. Oyundaki Beylik Sistemi çevrimiçi oyuncuların müttefik olarak birlikte hareket etmesini sağlıyor. Sistem aracılıyla kendi beyliğinizi kurabilir veya daha önceden kurulan bir beyliğe katılarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Başarılı grafik kalitesine sahip olan Osmanlı Savaşları oyununda savaş sahneleri de çarpıcı üç boyutlu efektlerle desteklenmiş. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen oyunun APK dosyasını indirin ve kendi cihan imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Arayüz tasarımında bazı geliştirmeler yapıldı,

Endonezca dil seçeneği eklendi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciLimonGames

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme6394

Eklenme tarihi1 ay önce

Dosya boyutu 67.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7641

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Osmanlı Savaşları Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Osmanlı Savaşları v2.5 için
Internet li mi
Ziyaretçi7 ay önce Osmanlı Savaşları v2.2 için
:》