Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Osmanlı Savaşları

Osmanlı Savaşları

v2.5
reklamlar
Osmanlı Savaşları
Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları ekran görüntüleri Osmanlı Savaşları tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Osmanlı Savaşları Açıklama

Şehzadeler kuracakları büyük imparatorlukla Osmanlı Savaşları oyununda güçlerini çarpıştırıyorlar.

 

Çevrimiçi çok oyunculu olarak geliştirilen oyunda Osmanlı Şehzadesi olarak kendi imparatorluğunuzu kuracak ve cihan imparatoru olmak için savaşacaksınız. En büyük hükümdarlığa doğru giden bu zorlu savaşlarda Yeniçeriler, Lağımcılar, Akıncılar, Sipahiler ve Topçular dahil olmak üzere Osmanlı Devleti'nin bütün Askeri birimleri sizinle birlikte meydana çıkıyor. Bu birimleri hayata geçirmeniz için ilk gerekli olan şehrinizdeki asker yetiştirme ocaklarını kurmak ve ihtiyacı olan ganimetleri savaşlar aracılığıyla elde etmek. Osmanlı mimarisine uygun yapılarla kuracağınız şehri korumak için belli stratejik bölgelere savunma kuleleri inşa etmeniz oldukça önemli. Bu kuleler sayesinde ani düşman saldırılarını önceden haber alarak savunma stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Osmanlı Savaşları'nda karşılaşacağınız tüm savaşçılar sizin gibi birer Şehzade ve gerçek oyunculardan oluşuyorlar. Oyundaki Beylik Sistemi çevrimiçi oyuncuların müttefik olarak birlikte hareket etmesini sağlıyor. Sistem aracılıyla kendi beyliğinizi kurabilir veya daha önceden kurulan bir beyliğe katılarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Başarılı grafik kalitesine sahip olan Osmanlı Savaşları oyununda savaş sahneleri de çarpıcı üç boyutlu efektlerle desteklenmiş. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen oyunun APK dosyasını indirin ve kendi cihan imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

Güncelleme Notları

Beylik savaşı aktif edildi,

Oyun arayüzü yenilendi,

Yeni savaş müziği eklendi,

Askeri kamplardaki sorun çözüldü,

Savunma kulesindeki hekim sorunu düzeltildi,

 Ödüller arttırıldı.

reklamlar

Osmanlı Savaşları Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 ay önce Osmanlı Savaşları v2.5 İçin
Internet li mi
Ziyaretçi 5 ay önce Osmanlı Savaşları v2.2 İçin
:》