The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ikon

The Hobbit Kingdoms v5.1.0 APK

The Hobbit Kingdoms v5.1.0 Açıklama

Filmiyle oldukça popüler olan The Hobbit Kingdom 'un Android telefonlar için geliştirilmiş oyunudur. Oyunda Goblin'in Hobbit ordusuna karşı savaşacak olan krallıkları güçlendirmek ve nüfus artışını sağlayarak asker sayısını arttırmalısınız. İlk başta karakter olarak 'güçlü cüceler' ve 'soylular' arasından bir seçim yaparak oynamaya başlıyorsunuz. Oyunda yer alan kısa anlatımlar sizin oyunu ve oyunda yapmanız gerekenleri anlamanız için size yardımcı oluyor.


Oyun ücretsizdir ancak telefona göre versiyon değiştiği için Google Play bağlantısını verdim. Oradan telefonunuza uygun sürüm yüklenecektir.

The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ekran görüntüleri The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ekran görüntüleri The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ekran görüntüleri The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ekran görüntüleri The Hobbit Kingdoms v5.1.0 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 yıl önce

Eklenme tarihi14.06.2013 - 13:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6056

Dosya boyutu 34.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 3670

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

4 kullanıcı oyuna göre

The Hobbit Kingdoms v5.1.0 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 yıl önce
Yeni sürumunu yukle atmin
ebenede öyle11 yıl önce
İdare eder