Boom Beach ikon

Boom Beach APK

v44.243

Supercell'in bir başka strateji oyunu Boom Beach ile kara gücü birliklerini oluşturarak düşman adalarını işgal edin.


Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Boom Beach'te dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu savaşmak için hazır bekliyor. Kendi stratejilerinizi ve askeri birliklerinizi geliştirerek ada takımlarına karşı yürüteceğiniz savaşta düşman birliklerini işgal etmeniz ve tutuklu adalıları serbest bırakmanız gerekiyor. İşgal sırasında yardım almanız gerekiyorsa arkadaşlarınızdan veya internet üzerinden oynayan diğer insanlarla ortak timler oluşturabilir ve işgali öyle gerçekleştirebilirsiniz.


Clash of Clans ve Clash Royale gibi geliştirdiği strateji oyunlarıyla kendisini kanıtlayan Supercell, Boom Beach'ta da oldukça başarılı bir kurguyu oyunculara sunuyor. Akıcı grafik animasyonları ve sürükleyici oyun kurgusuyla ilgi çeken Boom Beach ücretsiz olarak oynanabiliyor. Boom Beach APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Boom Beach nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boom Beach APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Boom Beach ekran görüntüleri Boom Beach ekran görüntüleri Boom Beach ekran görüntüleri Boom Beach ekran görüntüleri Boom Beach ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Boom Beach APK son sürüm güncellemesinde;

HQ 25 eklenmiş,

Ordular ve binalar için yeni seviyeler eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Boom Beach için toplam 38 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Boom Beach v43.66 için
Cepde sağolsun bize daha güvenli bir deneyim sunuyor. Supercell oyunlarına yorum yok. Onlar zaten harika
Ziyaretçi2 yıl önce Boom Beach v43.66 için
İyi
Ziyaretçi2 yıl önce Boom Beach v39.73 için
apk yı indirdim ne ile açmam gerekiyor
Ziyaretçi4 yıl önce Boom Beach v34.202 için
güncel apk yı yüklermisiniz
Ziyaretçi4 yıl önce Boom Beach v33.115 için
Hilelimi degilmi