War Commander: Rogue Assault ikon

War Commander: Rogue Assault APK

v2.46.0

Gerçek zamanlı askeri strateji oyunu War Commander: Rogue Assault savaş severleri göz alıcı arenasına davet ediyor.

 

Dünya hakimiyeti için gerçekleşen çok oyunculu savaşları konu alan oyun, 3 boyutlu detaylara sahip dünya haritasıyla oldukça gerçekçi bir fizik yapısına sahip durumda. Askeri yapılardan farklı arazi türlerine kadar hissedeceğiniz gerçeklik hissi oyundaki savaşın aksiyon heyecanını arttıran en büyük etkenlerden birisi. Savaşa hazır olmak için öncelikle asker ocakları, silah, helikopter ve uçak fabrikaları gibi endüstriyel askeri üsleri inşa etmeniz gerekiyor. Bu kaynaklardan elde edeceğiniz ilerlemelere bağlı olarak ordunuz güçleniyor ve savaşlardaki başarı oranınız artıyor.

 

Oyunda katılacağınız savaş sırasında birlik eğitimine ve üs onarımına devam edebiliyorsunuz. Birçok oyunda olmayan bu özellik kaybetmek üzere olduğunuz bir savaşı kazanmanızı sağlayabiliyor. Aynı zamanda bu savaşın çok uzun sürmesine de sebep olabiliyor. Kimin kaynakları tükenirse savaştan çekilmek ve kaybetmek zorunda kalıyor. Bu yüzden hem para hem de üs kaynaklarınızı yüksek tutmanız savaşlarda elinizi güçlendiriyor.

 

War Commander'in 3 boyutlu grafikleri ile gerçekçi bir askeri strateji oyunu sizleri bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunun APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

War Commander: Rogue Assault ekran görüntüleri War Commander: Rogue Assault ekran görüntüleri War Commander: Rogue Assault ekran görüntüleri War Commander: Rogue Assault ekran görüntüleri War Commander: Rogue Assault ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Overlord artık nadir bulunan bir öğe olarak güncellenmiş,

Orta katman birimindeki gereksinim seviyesi düşürülmüş,

Öncelikli Hedefleme özelliği yeniden aktif edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder