Epic Battles Online ikon

Epic Battles Online APK

v7.6

Epic Battles Online Açıklama

Epic Battles Online APK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir çok oyunculu savaş simülatörü oyunudur.


Binlerce asker savaşmak için kendilerini yönetecek bir komutan istiyor. Üst rütbeye sahip komutan olarak oyuna katılın ve askerleri yönetmeye başlayın. Gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynanan Epic Battles Online oyununda savaş stratejinize göre askeri tümenlerinizi yerleştirin, birlik önceliklerini seçin ve savaşmaya başlayın. Oyun içerisinde savaşlarda kullanabileceğiniz birçok askeri birim var. İnsan, elf, ölümsüzler, barbarlar, cüceler, orklar ve ejderha gibi farklı birimlerin hepsi savaşmaya hazır. Ancak bu birimlerin bazıları kilitli olarak geliyor. Savaşlarda göstereceğiniz başarıyla birlikte kilitleri açabilir ve ordunuzu genişletebilirsiniz.


Epic Battles Online Ortaçağ dünyasının tarihi savaşlarına dayanan bir Android oyun. Tüm savaşları sizin gibi gerçek oyuncular tarafından yönetilen ordulara karşı vereceksiniz, bu da çok oyunculu oyun yapısının en başarılı özellikleri arasında yer alıyor. Bunlar dışında oyunun sevdiğimiz özellikleri arasında internetsiz oynama özelliği de var. Özellikle oyunu daha iyi tanımak ve geliştirdiğiniz stratejilerin nasıl sonuç vereceğini denemek için internetsiz, yani çevrimdışı oyun modu gayet ideal.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan Epic Battles Online kaliteli grafikleri, aksiyon dolu savaş kurgusu ve başarılı oyun motoru ile dikkat çekiyor. Epic Battles Online APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Epic Battles Online ekran görüntüleri Epic Battles Online ekran görüntüleri Epic Battles Online ekran görüntüleri Epic Battles Online ekran görüntüleri Epic Battles Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.6

GeliştiriciBestiaGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi22.05.2023 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 95.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11425

GÜVENLİKİndireceğiniz Epic Battles Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Bestiaweb.EpicBattle

APK imzası: 3a3bd1d59f74fc4b78849cb1d4d67f10e81d0d2b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder