Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ikon

Megapolis: Mükemmel şehri yarat! APK

v5.60

Megapolis, kendi şehrinizi inşa edip geliştirebildiğiniz; şehrinizin alt yapısından havaalanına, demir yolundan elektrik santrallerine kadar birçok sektörde gelişimini sağlamak sizin elinizde.


Oyun içerisindeki özel görevler sayesinde kazanacağınız para puanlara ek olarak gaz ve petrol üretiminden elde edeceğiniz gelirler şehrinizin zenginleşmesi için olmazsa olmaz. Eğer bu kazançları en yüksek seviyede elde etmek istiyorsanız şehrinizi büyütme stratejisini buna göre oluşturmalısınız.


Yüksek 3D grafik kalitesine sahip olan oyunda aynı zamanda komşu şehirdeki yarışmacılarla işbirliği yapabiliyorsunuz. Megapolis APK dosyasını indirerek şehrinizin kurmaya başlayabilirsiniz.

Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ekran görüntüleri Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ekran görüntüleri Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ekran görüntüleri Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ekran görüntüleri Megapolis: Mükemmel şehri yarat! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Megapolis APK son sürüm güncellemesinde tatil sezonuna yönelik yeni içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Megapolis: Mükemmel şehri yarat! için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Megapolis v3.80 için
abi anrorid.com dan baskasi yalan abi
Ziyaretçi3 yıl önce Megapolis v3.80 için
Android hariç diyer telefonlara hileli indirilmiyor dasya bilgilerinde veriliyor.
Ziyaretçi3 yıl önce Megapolis v3.80 için
Bakalim iniyo ama hile varmi
Ziyaretçi5 yıl önce Megapolis v2.90 için
Aynen hile yokmu
Ziyaretçi5 yıl önce Megapolis v2.90 için
Hileli yokmu