Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Megapolis

Megapolis

v3.80
reklamlar
Megapolis
Megapolis ekran görüntüleri Megapolis ekran görüntüleri Megapolis ekran görüntüleri Megapolis ekran görüntüleri Megapolis ekran görüntüleri Megapolis tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Megapolis Açıklama

Megapolis, kendi şehrinizi inşa edip geliştirebildiğiniz; şehrinizin alt yapısından havaalanına, demir yolundan elektrik santrallerine kadar birçok sektörde gelişimini sağlamak sizin elinizde.

 

Oyun içerisindeki özel görevler sayesinde kazanacağınız para puanlara ek olarak gaz ve petrol üretiminden elde edeceğiniz gelirler şehrinizin zenginleşmesi için olmazsa olmaz. Eğer bu kazançları en yüksek seviyede elde etmek istiyorsanız şehrinizi büyütme stratejisini buna göre oluşturmalısınız.

 

Yüksek 3D grafik kalitesine sahip olan oyunda aynı zamanda komşu şehirdeki yarışmacılarla işbirliği yapabiliyorsunuz. Megapolis APK dosyasını indirerek şehrinizin kurmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme Notları

YENİ: Gizemli ada yolculuğu başlamak üzere. Adada yaşayan yerlilerle tanışmak, gizemli ormanlarda macera dolu görevlere katılmak için gizemli adaya doğru yola çıkın.

reklamlar

Megapolis Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 1 yıl önce Megapolis v2.90 İçin
Aynen hile yokmu
Ziyaretçi 2 yıl önce Megapolis v2.90 İçin
Hileli yokmu