Road to Valor: World War II ikon

Road to Valor: World War II APK

v2.12.1554.39176

Road to Valor: World War II Açıklama

Road to Valor: World War II oyunuyla 2. Dünya Savaşı'nda general görevleri sizi bekliyor.


Oyun 2. Dünya Savaşı'nı konu alan fantastik bir savaş oyunudur. General görevini yerine getireceğiniz oyunda kontrolünüzdeki ordu ile birlikte PvP savaşlara katılacak, düşman birliklerini yok etmek için stratejiler geliştireceksiniz. Oyunun gerçek zamanlı olduğunu belirtelim. Yani, dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncularla gerçek zamanlı olarak savaşıyorsunuz. Bu yüzden hem ordunuzun askeri yetenekleri hem de geliştireceğiniz strateji oldukça önemli.


Road to Valor: World War II hikayesinde tarihi bir savaş dokusu öne çıkıyor. 1940'larda gerçekleşen savaşta çevre modellemesi tarihi modellemeye uygun bir şekilde geliştirilmiş. Bu sayede tarihi bir oyun oynadığınızı hissediyorsunuz. Oyunda General rütbesindeki bir asker rolünde olduğunuzu söylemiştik. Emrinizde büyük bir ordu olacak ve ordunuzla birlikte bu tarihi hikayede kazanmak için savaşacaksınız. Özellikle düşman bölgelerine yapacağınız keşif çalışmaları savaş alanındaki kaderinizi belirliyor. Almanya, Japonya, ABD, Sovyetler Birliği, Fransa, İtalya ve İngiltere gibi 2. Dünya Savaşı'na katılan tüm devletler oyunda yer alıyor. Kendi safınızı seçin ve gücünüzü gösterin.


Android savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız, tarihi hikayesiyle Road to Valor: World War II kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Road to Valor: World War II APK dosyasını hemen indirin ve 2. Dünya Savaşı'ndaki görevlerinize başlayın. İyi oyunlar.

Road to Valor: World War II ekran görüntüleri Road to Valor: World War II ekran görüntüleri Road to Valor: World War II ekran görüntüleri Road to Valor: World War II ekran görüntüleri Road to Valor: World War II ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.12.1554.39176

GeliştiriciDreamotion Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.04.2020 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 199 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10314

GÜVENLİKİndireceğiniz Road to Valor: World War II APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dreamotion.roadtovalor

APK imzası: f310afaab22387bfd28b217b6c62b3a8de603f16

Road to Valor: World War II nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Road to Valor: World War II APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder