Badland Brawl ikon

Badland Brawl

v2.1.2.1

Badland Brawl fizik tabanlı aksiyon kurgusuyla öne çıkan başarılı bir savaş ve strateji oyunudur. APK dosyasını indirin ve klonlarınızı savaşa hazırlayın.


Çok oyunculu savaşların gerçekleştiği Badland Brawl'da klonlar savaş için kritik öneme sahip. Her klon birliği farklı savaş yeteneğine sahip olduğu için, klonlarınızı ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok güçleniyorsunuz. Tabii bu gücü elde edebilmek için savaşlardan ödül puanlarını toplamanız gerek. Ardından komuta merkezinde istediğiniz geliştirmeyi yapabilirsiniz.


Badland Brawl'da taktik stratejisi ve klon kombinasyonları sizi savaşta öne geçirecek temel özellikler. Farklı yeteneklere sahip askerleri bir araya getirerek düşmana saldırdığınızda onu şaşırtmanız ve savunmasını çökertmeniz mümkün. Önemli olan askerlerinizin gücü ve stratejinizin başarısı. Savaşta öne geçmek, yeni Badland yumurtalarını bulmak açısından da önemli. Siz hakimiyeti ele geçirdiğinizde rakibiniz Badland yumurtalarından uzaklaşıyor ve büyük ödülü kazanma şansı yakalıyorsunuz.


Aksiyon tabanlı Android strateji oyunu Badland Brawl tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Badland Brawl APK dosyasını indirerek klonlarınızı hazırlayıp savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Badland Brawl APK güncellemesi ile:

Temel üçlü bomba klonu eklenmiş,

Yeni savaş bileti, Klonlar arası güç dengelemesi,

Yeni menü düzenlemesi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.2.1

GeliştiriciFrogmind

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 gün önce

Eklenme tarihi15.10.2018 - 14:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme136

Dosya boyutu 114 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9088

Güvenlik seçicileri
Badland Brawl eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Badland Brawl versiyonları:
  • 1. Badland Brawl v1.8.8.1
  • 2. Badland Brawl v1.7.0.3
  • 3. Badland Brawl v1.3.7.3

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder