Badland Brawl ikon

Badland Brawl APK

v2.5.2.2

Badland Brawl fizik tabanlı aksiyon kurgusuyla öne çıkan başarılı bir savaş ve strateji oyunudur. APK dosyasını indirin ve klonlarınızı savaşa hazırlayın.


Çok oyunculu savaşların gerçekleştiği Badland Brawl'da klonlar savaş için kritik öneme sahip. Her klon birliği farklı savaş yeteneğine sahip olduğu için, klonlarınızı ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok güçleniyorsunuz. Tabii bu gücü elde edebilmek için savaşlardan ödül puanlarını toplamanız gerek. Ardından komuta merkezinde istediğiniz geliştirmeyi yapabilirsiniz.


Badland Brawl'da taktik stratejisi ve klon kombinasyonları sizi savaşta öne geçirecek temel özellikler. Farklı yeteneklere sahip askerleri bir araya getirerek düşmana saldırdığınızda onu şaşırtmanız ve savunmasını çökertmeniz mümkün. Önemli olan askerlerinizin gücü ve stratejinizin başarısı. Savaşta öne geçmek, yeni Badland yumurtalarını bulmak açısından da önemli. Siz hakimiyeti ele geçirdiğinizde rakibiniz Badland yumurtalarından uzaklaşıyor ve büyük ödülü kazanma şansı yakalıyorsunuz.


Aksiyon tabanlı Android strateji oyunu Badland Brawl tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Badland Brawl APK dosyasını indirerek klonlarınızı hazırlayıp savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri Badland Brawl ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Badland Brawl APK güncel sürümü ile;

Yeni ödüller eklenmiş,

Klon güçleri dengelenmiş,

Hatalar düzeltilmiş,

Bazı cihazlarda yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder